Poprzedni artykuł: Syn Anity z ŚOPW dostał imię po dziadku? Fani nie są zachwyceni Następny artykuł: Recenzentka Czerwca wypróbuje prawdziwe cudeńka - zobacz, kto nią zost...

Julia Wieniawa przesadziła ze sztucznym opalaniem?

Kobieta,
,
, tagi: opalanie natryskowe, Julia Wieniawa
Julia Wieniawa podczas przygotowań do sesji zdjęciowej pochwaliła się nową opalenizną. Coś poszło nie tak...

Julia Wieniawa to najbardziej rozchwytywana dwudziestolatka w Polsce. Nic dziwnego, że stara się jak najlepiej zadbać o swój wygląd. Tym razem jednak zaliczyła wpadkę... Wiadomo, że równomierna opalenizna to piękna ozdoba ciała, ale niestety łatwo z nią przesadzić. Wpadki grożą nam szczególnie w przypadku samodzielnego stosowania samoopalacza, ale jak widać, mogą się one przydarzyć także podczas zabiegu opalania natryskowego, czego doświadczyła Julia Wieniawa.

Sztuczna opalenizna Juli Wieniawy 

Aktorka wielokrotnie przyznawała, że nie ma czasu na regularne opalanie, więc aby utrzymać złoty odcień często poddaje się zabiegowi natryskowego opalania skóry. W jego trakcie rozpylana jest opalająca pianka o dobranym do naturalnego odcieniu oraz wybranej intensywności. Następnie barwnik aktywuje się na skórze przez kilka godzin.

Tym razem Julia podczas zabiegu poprosiła o ciemniejszy niż zwykle kolor. Nie kryła zdziwienia, gdy wstała rano z naprawdę ciemną opalenizną. Efektem podzieliła się ze swoimi obserwatorami na InstaStories:

Źródło: Instagram

Intensywność opalenizny widać szczególnie, gdy Julia przyłożyła dłoń do twarzy – różnica jest ogromna.  Na szczęście opalanie natryskowe daje gwarancję równomiernego rozłożenia koloru i opaleniznę bez plam. Wystarczy kilka pryszniców i skóra Wieniawy wróci do bardziej naturalnego odcienia.

Zobacz także: Szybki i tani sposób na opaleniznę - ten produkt z każdego kosmetyku zrobi samoopalacz!

Zdarzyła się wam kiedyś podoba wpadka?

Źródła zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:13

Nasze propozycje