Poprzedni artykuł: Jak wyglądają synowie Anny Przybylskiej? Następny artykuł: To koniec małżeństwa Michelle i Baracka Obamy?

Robert Lewandowski musi przejść pilną operację. Co mu dolega?

Kobieta, , tagi: robert lewandowski
Robert Lewandowski musi przejść operację. Termin jeszcze nie jest znany, ale wiadomo już, że zabieg musi zostać wykonany jak najszybciej. Na co choruje piłkarz?

Robert Lewandowski ma na swoim koncie same sukcesy. Jest skutecznym napastnikiem, bogatym biznesmenem i kochającym ojcem. Teraz jego kariera i zdrowie wisi na włosku. Robert pilnie musi przejść operację, której powodzenie uzależni jego dalszą grę.

Zobacz także: Robert Lewandowski pokazał twarzy Klary!

Robert Lewandowski musi przejść operację 

Robert Lewandowski ma kłopoty ze zdrowiem. Choć jeszcze kilka dni temu z sukcesem strzelał gole dla swojego zespołu Bayern, dziś okazuje się, że Robertowi dolega coś, co może go na dłuższy czas wykluczyć z gry. O problemach zdrowotnych napastnika opowiedział jego manager i przyjaciel, Tomasz Zawiślak. Zdradził, że choć termin operacji nie jest jeszcze znany, to wykonanie zabiegu jest dość pilne. Robert w najbliższych dniach ma zdecydować kiedy dokładnie wykona zabieg.

Co dolega Robertowi Lewandowskiemu?

Napastnik od dłuższego czasu zmaga się z przepukliną. Jakiś czas temu informował o tym Przegląd sportowy. Dziś już wiadomo, że operację wycięcia przepukliny trzeba przeprowadzić jak najszybciej - najlepiej jeszcze w listopadzie. Zabieg wyłączy z gry Lewandowskiego na około dwa tygodnie. Jest szansa, że jeśli Robert dobrze wybierze termin zabiegu, nie opuści wtedy żadnego piłkarskiego spotkania zarówno z Bayernem, jak i z reprezentacją polski, której pozostaje kapitanem. 

Trzymamy kciuki za Roberta i jego szybki powrót do zdrowia!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2020, 21:42

Nasze propozycje