Poprzedni artykuł: Anna Starmach czuje się podglądana i ostro krytykuje paparazzi. "To je... Następny artykuł: 16-letnia Nikola Furman w najnowszej edycji Top Model jest w ciąży? To...

Ta decyzja uczestników Love Island rozwścieczyła widzów. Zdenerwowała się nawet Doda!

Kobieta,
,
, tagi: love island
Nikt nie spodziewał się, że podczas ostatniego odcinka odpadnie para, której kibicowało wiele osób. I to w momencie, w którym ich związek zaczął się rozwijać.

Pierwsza polska edycja Love Island dobiega końca. Wciąż jednak nie wiadomo, kto ma największe szanse na zwycięstwo. Aby zmniejszyć ilość par biorących udział w drodze do wygranej, producenci dali uczestnikom zaskakujące zadanie. Jego wynik zaskoczył wszystkich fanów programu. 

Zobacz także: Zdaniem widzów ta uczestniczka "Love Island" jest faworyzowana przez produkcję

Monika i Paweł odpadli z programu Wyspa Miłości 

Wyspiarze mieli za zadanie wytypować parę, która w ich ocenie ma najmniejsze szanse na miłość po programie. Uczestnicy byli co do tego niemal jednomyślni - ich zdaniem to między Moniką i Pawłem nie ma prawdziwej chemii. Dla widzów było to o tyle zaskakujące, że wybór poprzedzony został scenami pary w romantycznych sytuacjach, które raczej nie zostały udawane. Monika i Paweł dawali sobie buziaki, przytulali się i spali razem. Paweł zażartował nawet, że 'wychodził' sobie związek z Moniką, bo nie przestawał jej adorować od ponad dwóch tygodni. Jednak pozostałe osoby obecne na wyspie oceniły to jako strategię na pozostanie w grze. Skutek demokratycznych wyborów był dla tej pary tragiczny - musieli odejść z programu.

Zaraz po wyemitowaniu odcinka głos zabrała wierna fanka programu - Doda.

Źródło: Instagram

No to powiem wam, że się zdenerwowałam jak obejrzałam Love Island - powiedziała gwiazda na swoim Instagramie.

To zdanie podzielili widzowie, którzy udzielili się na profilu programu:

Zła decyzja i to bardzo! (...) Widać było, że lód pękał.

Monia i Paweł najfajniejsza parą byli! Dla mnie bez sensu teraz ten program. Glosowanie powinno być tylko dla widzów.

Szkoda, że widzowie nie mieli szansy na głosowanie. Moim zdaniem należała się im szansa.

Wszyscy są zgodni co do tego, że to inna para powinna zostać wytypowana jako ta, która nie ma szansy za miłość. Zdaniem fanów to między Damianem i nową uczestniczką Beatą zupełnie nie ma chemii. 

Damian i Beata - ani chemii ani rozmów... nic. A oni uwzięli się na Monikę i Pawła.

Wylecieć powinna Beatka z Damianem!

To Damian powinien odpaść, dramat.

Paweł nie krył zdziwienia decyzją wyspiarzy. W jego ocenie to także Damian powinien opuścić program, ponieważ od początku nie udało mu się zbudować bliskiej relacji z żadną z osób. Damian i Beata nie mają już także wystarczająco dużo czasu, aby się zbliżyć do siebie - do finału Love Island pozostał niecały tydzień, a para nie rozmawia ze sobą i nie ma między nimi ani grama bliskości. Myślicie, że reszta uczestników chciała pozbyć się zagrożenia, jakim mógł być dla nich związek Moniki i Pawła?
Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 18:29

Nasze propozycje