Poprzedni artykuł: Karolina Szostak po raz pierwszy z partnerem na salonach. Jest... bard... Następny artykuł: Magdalena Mielcarz odpowiada na falę krytyki, z którą spotkała się po...

Już wiadomo kiedy urodzą Pippa i Kate! Znana jest także płeć ich dzieci

Kobieta,
,
, tagi: kate middleton, pippa middleton
Czy siostry Middleton urodzą w tym samym czasie? Brytyjskie media nie mają co do tego wątpliwości!

Kiedy księżna Kate urodzi trzecie dziecko? Odkąd na początku września pałac Kensington potwierdził informacje o trzeciej ciąży Kate Middleton spekulacje na temat terminu porodu księżnej nie mają końca. Brytyjskie media informują, że dzieci sióstr mają przyjść na świat między marcem a majem 2018 roku. Ostatnio tabloid "The Sun" przekonywał nawet, że data porodu ma być wyznaczona na... ten sam dzień!

Najpierw zwykła dziewczyna poślubia prawdziwego księcia, podbija serca wszystkich ludzi na całym świecie, a teraz jednego dnia rodzi ze swoją jedyną siostrą - opisywano w "The Sun". 

Kiedy urodzą Kate i Pippa Middleton?

Podobno Pippa i Kate mają urodzić w podobnym czasie, ale to jeszcze nie wszystko! Okazuje się bowiem, że obie spodziewają się... dziewczynek. To wielkie marzenie obu sióstr. Księżna Kate zawsze chciała, aby jej rodzina była podobna do tej, w której wychowała się sama. Przypomnijmy, że w rodzinie Middletonów są dwie siostry oraz brat. Wszystko wskazuje na to, że jeśli księżna urodzi dziewczynkę jej marzenie ma szansę się spełnić!

Niezależnie od tego czy plotki na temat porodu sióstr okażą się prawdziwe jednego możemy być pewni - wiosną 2018 roku oczy całego świata będą zwrócone w kierunku sióstr Middleton. ;)

Zobacz także: Jakich kosmetyków używa księżna Kate? Znamy sekret jej urody!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2019, 16:22

Nasze propozycje