Poprzedni artykuł: Kasia Szklarczyk z "Top Model" pokazała się w bikini. Reakcja internau... Następny artykuł: Kupując te kosmetyki, wspierasz Szlachetną Paczkę. O jakie produkty ch...

Jurorzy postanowili zmienić zasady finału "Top model". Czegoś takiego jeszcze nie było w TVN

Kobieta, , tagi: Top Model, Klaudia El Dursi
Półfinał 8. edycji „Top model” był wielkim zaskoczeniem dla tysięcy fanów show. Jurorzy postanowili… zmienić zasady programu! Skąd taka decyzja?

Nie da się ukryć, że 8. edycja TVN-owskiego show „Top model” jest naprawdę pełna emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Już podczas castingów okazało się, że jurorzy pierwszy raz w historii „Top model” mogą szczególnie wyróżnić jednego z uczestników i już na poziomie castingu wybrać szczęśliwca, który od razu trafi do domu modelek i modeli. Wtedy los uśmiechnął się do Klaudii El Dursi, która otrzymała złoty bilet. Były króliczek Playboya, bizneswoman, właścicielka marki odzieżowej, matka dwóch synów i najstarsza uczestniczka najnowszej edycji „Top model” już od pierwszych odcinków programu budziła wielkie poruszenie nie tylko wśród fanów, ale też uczestników show.

Kolejnym zaskoczeniem była rezygnacja z programu Nikoli Furman, najmłodszej uczestniczki „Top model”. 16-latka z powodów zdrowotnych oraz poważnejchoroby swojej 3-letniej siostrzyczki, postanowiła przedłożyć swoje marzenia nad dobro rodziny i z bólem serca opuściła show w zaledwie 7. odcinku programu. Jej miejsce, ku zdziwieniu uczestników oraz fanów „Top model”, zajęła Kinga Dębska, którą jurorzy wcześniej odesłali z kwitkiem na poziomie bud campu. Niestety dziewczyna długo nie zabawiła w „Top model” i odpadła już kolejnym odcinku.

To jednak nie koniec zmian w „Top model”. Poniedziałkowy półfinał programu, był naprawdę wyjątkowy. Piątka uczestników: Olga, Sandra, Klaudia, Dawid i Stanisław spełniła swoje marzenia i wzięła udział w pierwszym w życiu fashion show, gdzie miała okazję zaprezentować się na pokazach najwybitniejszych tureckich projektantów w Stambule. I nie byłoby w tym odcinku nic dziwnego, gdyby nie zaskakująca decyzja jury w sprawie planowanego na wielkiego finału „Top model”. Czegoś takiego jeszcze nie było w TVN!

Półfinał 8. edycji „Top model”

Półfinał „Top model” postawił przed uczestnikami nie lada wyzwanie. Sandra i Olga zrobiły najwięcej pokazów i zostały okrzyknięte świetnym „towarem eksportowym” na modowy rynek turecki. Wielkim uznaniem cieszył się także Staszek Obolewicz, który na potrzeby jednego z pokazów postanowił zmierzyć się ze swoimi bolączkami i zgolić nogi. Również Klaudia El Durci oraz Dawid Woskanin zostali docenieni przez projektantów na fashion weeku i zachwycili jurorów swoim progresem.

Wybór finalistów nie był łatwy, ponieważ każdy z uczestników osiągnął wielki postęp nie tylko w chodzeniu po wybiegu i pozowaniu, ale również świadomości własnego ciała. Kto poradził sobie najlepiej i kogo zobaczymy w finale? Okazuje się, że finał 8. edycji „Top model” zupełnie w niczym nie będzie przypominał tych z poprzednich lat!

Wielkie zmiany w „Top model”

Jak się okazało na półfinałowym panelu 8. edycji „Top model”, w wielkim finale pierwszy raz w historii polskiego „Top model” nie zobaczymy trójki uczestników, lecz… finałową czwórkę!

Decyzją  jurorów do finału przeszli Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz oraz Dawid Woskanin. Skąd więc czwarta osoba w wielkim finale? Nie zapominajmy, że Michał Piróg, jako prowadzący „Top model” miał prawo do jednorazowego przywrócenia do programu jednego z uczestników, jednak nie skorzystał z tej możliwości aż do półfinału. Na ostatnim już panelu show, poprzedzającym wielki finał, do programu decyzją Michała Piróga jednak został przewrócony Stanisław Obolewicz.  Tym samym z „Top model” odpadła Klaudia El Durci.

Co sądzicie o wyborze jurorów? Dobra decyzja?

Zdjęcie: Eastnews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 10:29

Nasze propozycje