Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska na meczu. Widać, że do rozwiązania coraz bliżej :) Następny artykuł: Jak zadbać o odporność, by mieć doskonałą formę na wiosnę?

Wielka wpadka podczas gali rozdania Oscarów! Co się stało?

Takiego zamieszania podczas gali rozdania Oscarów jeszcze nie było! Chodzi o pomyłkę przy wręczaniu nagrody...

89. gala rozdania Oscarów z pewnością przejdzie do historii! Powód? Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby... wręczyć nagrodą nie temu, kto naprawdę wygrał. Wszystko wydarzyło się na sam koniec gali. 

Każdy fan oscarowej nocy czeka na cztery ostatnie kategorie: Najlepszy Aktor (statuetka trafiła do Caseya Afflecka), Najlepsza Aktorka (swojego pierwszego Oscara zdobyła Emma Stone), Najlepszy Reżyser (Oscara zdobył Damien Chazelle za film "La La Land") oraz najlepszy film. I tu właśnie rozegrał się osacarowy dramat. Aktorski duet Faye Dunaway i Warren Beatty (gwiazdy kultowego filmu "Bonnie i Clyde") wyszli na scenę, by ogłosić, kto wygrywa w ostatniej kategorii. Widać było, że aktorzy nie do końca są pewni, chwila ogłoszenia wyników lekko sie przeciągała. W końcu jednak aktorka przeczytała: "La La Land". Ale kiedy na scenę weszli już zwycięzcy, producent trzymał w dłoniach wymarzoną nagrodę i rozpoczęły się przemówienia i podziękowania, okazało się, że... to pomyłka! Ostatecznie nagroda trafiła do twórców filmu "Moonlight".

Takiego zamieszania podczas oscarowej gali jeszcze nigdy nie było! Na początku podejrzewano, że może cała ta "akcja" to celowy zabieg. Ale nie... Po czasie wszystko się wyjaśniło - aktorom wręczającym statuetkę przekazano po prostu przez przypadek złą kopertę.

Zobaczcie, jak to wyglądało na żywo:

Foto: EwastNews

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 14:13

Zobacz także

Nasze propozycje