Poprzedni artykuł: O kosmetykach pisze z pasją i właśnie wygrywa pudełko pełne nowości i... Następny artykuł: Pamiętacie Daniela z "Klanu"? Jakuba Tolaka znów możecie zobaczyć w te...

Meghan Markle znowu powiedziała "NIE" królewskiej tradycji. Tym razem chodzi o poród!

Kobieta, , tagi: poród, Meghan Markle
Królowa Elżbieta znowu będzie zła na żonę księcia Harry'ego? Meghan Markle nie chce się podporządkować tradycjom królewskim, które obowiązują przyszłe mamy.

Meghan Markle już wiosną zostanie mamą. To zdawałoby się radosne wydarzenie może jednak wywołać kolejne spory na dworze. O ile amerykańska księżna zdążyła nas przyzwyczaić, że sprzeciwia się królowej, nosząc np. buty, których ta nie akceptuje, to jednak nie spodziewaliśmy się, że będzie chciała wyłamać się z tradycji dotyczących samego porodu.

Poród Meghan Markle wbrew tradycji

Potomkowie rodziny królewskiej, w tym oczywiście książę Harry, William oraz George, Charlotte i Louis przychodzili na świat w szpitalu St. Mary's w Londynie. W końcu stało się to tradycją, podobnie jak piękne sesje zdjęciowe na schodach szpitala. Jednak Meghan Markle postanowiła to zmienić. Księżna Sussex woli rodzić w... domu! Chce aby poród odbył się w brodziku. Poród w wodzie ma swoje plusy - ciepła woda sprzyja rozluźnieniu mięśni, łagodzi ból i działa relaksująco... jeżeli w ogóle o relaksie w takiej sytuacji można mówić;)

Meghan jest ogromną zwolenniczką porodów w domu, ale brytyjska rodzina królewska przychodzi na świat w szpitalu St.Mary’s w Londynie. Zamiast tego chce mieć basen i odprężające otoczenie. Nawet Harry uznał to za zaskakujące, ale Meghan zapewnia, że musi mieć jak najbardziej naturalny poród - podaje informator "Life&Style".

meghan i harrymeghan i harry

Cóż, nawet w rodzinie królewskiej jest potrzebne świeże spojrzenie. Kiedyś nie wyobrażano sobie, aby w telewizji nadawano transmisję z królewskiego ślubu, ale królowa Elżbieta i książę Filip ustanowili nowe standardy w 1947 r. Dziś dworskie zaślubiny przyciągają miliony widzów, pokazywane na żywo przez stacje TV na całym świecie.

Mimo początkowego zaskoczenia, podobno książę Harry wspiera żonę i dostosuje się do jej decyzji. Pytanie, czy na domowy poród Meghan zgodzi się sama królowa. Zastanawiamy się też, jak nowa księżna zareaguje na niecodzienną tradycję świąteczną rodziny królewskiej.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:14

Zobacz także

Nasze propozycje