Poprzedni artykuł: Piotr Żyła złożył pozew o rozwód. Sesja w 'Playboyu' nie pomogła urato... Następny artykuł: Tomasz Kammel przestraszył się gróźb Dody. Czym ją tak zdenerwował?

Pustki na Festiwalu w Opolu. Internauci drwią z TVP

Kobieta, , tagi: festiwal muzyczny
55. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu jeszcze nigdy nie zgromadził tak małej widowni. Co poszło nie tak?

Wczoraj ruszył festiwal w Opolu, na nieszczęście organizatorów termin pierwszego koncertu  kultowej imprezy zbiegł się z meczem towarzyskim Polska – Chile. Czyżby dlatego amfiteatr zdawał się świecić pustkami?

Zdjęcie: Lukasz Kalinowski / East News

Przeczytaj także: Tylko drogie marki? Nie! Małgorzata Kożuchowska zachwyca w sukience z Zary

Pustki na Festiwalu w Opolu

Za plecami Izabeli Krzan i Rafała Brzozowskiego, prowadzących wczorajsze show, wyraźnie widać puste trybuny. I choć TVP w swojej transmisji starało się  to ukryć, ukazując w telewizji jedynie wybrane fragmenty publiczności, to internautom nie umknął fakt, że boki, a nawet środek Narodowego Centrum Polskiej Piosenki świeciły pustkami.

Wielu internautów żartobliwie komentowało, że festiwalowa publiczność, to statyści opłaceni przez TVP, a obecne show w niczym nie przypomina dawnych koncertów gromadzących w amfiteatrze i przed telewizorami tysięcy widzów.

Włączyłem na chwilę. Widzę puuste trybuny i dzieciaki, które wyglądaja jakby je tam podstawili na siłę – pisze jeden z użytkowników Twittera.

Czy Tylko Ja mam wrażenie, że ludzie którzy zasiadają w amfiteatrze w Opolu, są albo zapłaceni albo ściągnięci siłą – wtóruje mu inny.

Przeczytaj także: Anna Lewandowska w dziewczęcej sukience z sieciówki za niewiele ponad 100 zł!

Jak widać, nawet na zdjęciu zamieszczonym przez samego prowadzącego – Rafała Brzozowskiego – nie udało się ukryć, że tegoroczny festiwal przyciągnął niezwykle małą widownię.

Jak myślicie,  to wina meczu, a może dobór artystów sprawił, że frekwencja na 55. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu była tak niska? Na scenie pojawili się m.in. Andrzej Dąbrowski, InoRos, Golden Life, Bohdan Łazuka oraz kradnąca całe show Maryla Rodowicz.

To również pierwszy w historii koncert Festiwalu w Opolu, którego transmisja została przerwana na rzecz transmisji meczu towarzyskiego. Przed meczem na scenie usłyszeliśmy piłkarskie hity, po towarzyskim spotkaniu Polska – Chile zobaczyliśmy zaś 7 artystów, którzy zaprezentowali najnowsze propozycje na Mundial. Jako oficjalny hymn reprezentacji Polski na MŚ 2018 w Rosji została wybrana piosenka "Polska drużyna" zespołu Kombi. Dobry wybór?

Zdjęcie: EastNews

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:24

Zobacz także

Nasze propozycje