Poprzedni artykuł: Ilona Ostrowska nago na Instagramie. Fani: "Dzieci mogą być dumne" Następny artykuł: Kinga Rusin nie pojawiła się w 'DD TVN' z powodu poważnej choroby. Co...

Tak wyglądała Renata Kaczoruk, gdy była nastolatką. Śliczna! [TYLKO U NAS]

Z okazji 18. urodzin Wizaż.pl poprosiliśmy gwiazdy o pokazanie zdjęć z czasów, gdy dopiero wyrabiały dowód osobisty. Sprawdź, jak wyglądała wtedy Renata Kaczoruk.

Dziś jest gwiazdą programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars", a jurorzy nie przestają się zachwycać jej gracją. Wcześniej była "czarnym charakterem" pierwszej edycji "Azji Express", studentką dwóch kierunków, wziętą modelką... Dziś mało kto pamięta, jak wyglądała Renata Kaczoruk w czasach, gdy chodziła po wybiegu u Armaniego, ale nam udało się zdobyć jeszcze starsze zdjęcia!

Oto 18-letnia Renata Kaczoruk u progu kariery w świecie mody:

Renata Kaczoruk w wieku 18 lat

fot. Renata Kaczoruk dla Wizaż.pl

Zobacz także: Rozpoznacie tę gwiazdę na starym zdjęciu? Dzisiaj to znana jurorka!

Mimo że Renata Kaczoruk pracowała jako modelka, prywatnie najlepiej czuła się bez makijażu. W dodatku planowała karierę w zupełnie innej branży!

Kiedy miałam osiemnaście lat w ogóle nie używałam kosmetyków, ani makijażu. Zresztą to łatwo zauważyć. Moje marzenia z tamtych lat były bardzo dalekie od życia, które teraz prowadzę. Długo byłam pewna, że zostanę fizykiem! - powiedziała nam modelka.

Pierwsze kroki na wybiegu Renata stawiała razem z siostrą bliźniaczką Agatą. Obie były podopiecznymi prestiżowych agencji Model Plus i IMG Paris. Tak siostry Kaczoruk wyglądały przed debiutem w modelingu, w wieku 16 lat:

Renata i Agata Kaczoruk w wieku 16 lat

fot. Renata Kaczoruk dla Wizaż.pl

Zobacz także: 18 kosmetycznych hitów za mniej niż 18 zł. Wśród nich matowa szminka i świetny puder [18. urodziny Wizaż.pl]

Ostatecznie Renata zrezygnowała z zagranicznej kariery w świecie mody na rzecz tej naukowej - studiowała w kolegium MISMaP Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła też psychologię na SWPS. Wcześniej udało jej się jednak zaliczyć kilka spektakularnych sukcesów. Do największych należy udział w pokazach Céline i Giorgio Armani oraz sesja okładkowa w "ELLE France" z 2005 r. Renata i Agata wystąpiły w niej razem, podobnie jak rok później w amerykańskiej edycji tego magazynu.

Renata i Agata Kaczoruk

Siostry Kaczoruk w sesjach dla "ELLE" / fot. screen "ELLE FR" i "ELLE US"

Bardzo się zmieniła?

Zobacz także: Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami" w cieniu rozstania Tadli i Kreta. "Chciałbym odpaść jak najszybciej"

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2019, 17:02

Zobacz także

Nasze propozycje