Poprzedni artykuł: Adam Zdrójkowski pokazał na Instagramie olbrzymi tatuaż na szyi. Podob... Następny artykuł: Jaka jest twoja najpiękniejsza rola w życiu? Podsumowanie akcji L’Oréa...

Ile waży Małgorzata Rozenek-Majdan?

Sylwetka Małgorzaty Rozenek-Majdan to zasługa regularnych treningów i diety. Zastanawiałyście się kiedyś, ile waży gwiazda? Znamy odpowiedź na to pytanie!

Zgrabna sylwetka i wyjątkowo szczupłe nogi to znaki rozpoznawcze Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda intensywnie nad nią pracuje - zarówno poprzez restrykcyjną dietę, jak i treningi. Rozenek-Majdan ze swojego jadłospisu całkowicie wyeliminowała m.in. cukier oraz mięso. Poza tym stara się unikać również nabiału i glutenu. Każdy dzień zaczyna od szklanki wody z cytryną, największy posiłek je o godzinie 13, a kolację zawsze spożywa przed 19.

Rozenek-Majdan niedawno przyznała, że przez in vitro odrobinę przytyła, dlatego jeszcze mocniej skupiła się na treningach. Oprócz zdrowej diety, Małgorzata Rozenek-Majdan intensywnie ćwiczy. Na Instagramie wyznała, że najbardziej lubi wykonywać ćwiczenia w domu.

Waga Małgorzaty Rozenek-Majdan

Pod najnowszym postem Małgorzaty Rozenek-Majdan wiele fanek pytało ją o szczegóły wykonywanych treningów z taśmami.

Pani Małgosiu, czy pasy trx zaczepione o ramy okienne bez problemu utrzymują ciało? Mam problem z przymocowaniem pasów w domu, a okna tarasowe wydają się dobrym pomysłem - zapytała fanka pod zdjęciem.

Gwiazda szybko odpowiedziała fance, a przy okazji zdradziła, ile waży.

Mi się to sprawdza. Około 30 min, waga 55 i daje radę. Resztę 20 min z gumami i hantlami - napisała Rozenek-Majdan.

55 kilogramów przy wzroście 170 cm to naprawdę mało. Okazuje się, że taki wskaźnik na wadze to zasługa dużego wysiłku. Byłybyście gotowe na podobne poświęcenia dla wymarzonej sylwetki?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan rozkręciła nowy biznes! To firma cateringowa

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 05:06

Nasze propozycje