Poprzedni artykuł: Cellulit, za małe piersi - Marina Łuczenko-Szczęsna opowiada o swoich... Następny artykuł: Kim jest chłopak księżniczki Beatrice?

Rozenek-Majdan pozuje topless na Instagramie. Fani: "chłopcy dorastają i nie muszą widzieć cycków matki"

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan dawno nie było takiego hejtu. Powodem jest odważne zdjęcie z basenu...

Małgorzata Rozenek-Majdan ma pięknie ciało i lubi się nim chwalić w mediach społecznościowych. Często dzieliła się zdjęciami z wakacji, na których pozowała w bikini czy też w ultrakrótkich sukienkach lub szortach. Tym razem poszła jednak o krok dalej i... na Instagramie opublikowała odważne zdjęcie, na którym pozuje topless. Co prawda jest ono zrobione od tyłu, ale i tak sporo zdradza. 

Rozenek-Majdan pozuje bez stanika na Instagramie

Jak można było przypuszczać, pod zdjęciem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy. Większość stanowiły te krytyczne. Fani zwrócili uwagę na to, że skoro na zdjęciu znajduje się Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem, zdjęcie prawdopodobnie robił jeden z jej synów...

Czy dama powinna kąpać się topless? Moim zdaniem - nie. W dodatku upubliczniać ten fakt na portalu społecznościowym? Czyżby pragnienie jak największej ilości lajków wygrało z zasadami savoir vivre? - krytykowała gwiazdę jedna z fanek. 

Jeden z synów mamie taka sesje robi? - czytamy wśród komentarzy. 

Ciekawe kto zdjęcie robił? Ja rozumiem ze to są jej dzieci, ale pływać toples do tego przy synach? No cóż, każdy wychowuje jak uważa, ale ci chłopcy dorastają i nie muszą widzieć cycków matki. Oj nieperfekcyjna Pani Rozenek - napisała jedna z obserwujących. 

Wśród komentujących znaleźli się także obrońcy gwiazdy. Wielu fanów nie widzi w fotografii niczego złego, a wręcz przeciwnie - komplementują figurę Rozenek-Majdan

Piękna talia, cała figura zresztą - zachwycała się fanka. 

Piękne zdjęcie, piękna para - przeczytamy w komentarzach. 

A co wy sądzicie o zdjęciu celebrytki? Zbyt odważne, czy może jednak nie?

Zobacz także: Ile waży Małgorzata Rozenek-Majdan? Niewiarygodne, że aż tak mało!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 05:12

Nasze propozycje