Poprzedni artykuł: Z jakimi książkami pożegnać lato? Polecamy 4 nowości wydawnicze! Następny artykuł: Monika Zamachowska w wywiadzie wyznaje: 'Mam wyrzuty sumienia z powodu...

Wiedziałyście, że księżna Diana miała siostrę? Poznajcie Sarah

Kobieta,
,
, tagi: księżna diana, rodzina królewska
O siostrze Diany Spencer nigdy nie było głośno. Kim jest starsza od niej o sześć lat, Sarah?

O starszej siostrze księżnej Diany nie mówi się wiele. To Lady Di zawsze była na pierwszych stronach gazet i to ona była uwielbiana przez Brytyjczyków. Jednak zanim Diana weszła do rodziny królewskiej to jej siostra miała większe szanse na poślubienie księcia Karola.

Na zdjęciu: księżna Diana druga od lewej, Sarah pierwsza od prawej

Karol i Sarah spotykali się przez pewien czas, ale szybko okazało się, że Sarah nie chce poślubić księcia, bo zwyczajnie go nie kocha. Karol miał poznać Dianę właśnie poprzez Sarah, ale po pierwszym spotkaniu wcale nie zbliżyli się do siebie. Dopiero kiedy Sarah wraz z Dianą zostały zaproszone na 30. urodziny księcia Karola ich znajomość nabrała tempa. A co wydarzyło się później wszyscy doskonale wiemy.

Sarah Spencer - siostra księżnej Diany

Po ślubie księżnej Diany i księcia Karola stosunki pomiędzy siostrami na moment podobno uległy ochłodzeniu. Po pewnym czasie Diana i Sarah ponownie zbliżyły się do siebie i miały ze sobą świetny kontakt. Sarah ostatecznie poślubiła Neila Edmunda McCorquodale, z którym ma trójkę dzieci.

Sarah i Diana od zawsze były ze sobą porównywane pod kątem urody. W młodości były do siebie bardzo podobne - obie nosiły podobne fryzury, miały zbliżony styl i takie samo spojrzenie. Możemy spodziewać się, że gdyby księżna Diana nadal żyła dziś przypominałaby swoją siostrę...

Zobacz także: Nowy trend w makijażu? Teraz malujemy się, jak księżna Diana!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:56

Zobacz także

Nasze propozycje