Poprzedni artykuł: Była partnerka Rafała Mroczka jest teraz nie do poznania! Następny artykuł: Kate Middleton zrobiła sobie tatuaż. Wybrała bardzo zaskakujące miejsc...

Siostry Godlewskie wyśmiewają się z sylwetki Ewy Farnej. Już usunęły wpis...

Kobieta,
,
, tagi: Ewa Farna, siostry Godlewskie
Wpis na Facebooku sióstr Godlewskich udowodnił, że celebrytki nie tylko mają ograniczony dystans do siebie, ale i długo trzymają urazę. Zaatakowały Ewę Farną, która 3 tygodnie wcześniej odważyła się sparodiować ich popisy wokalne.

Jeśli staracie się prowadzić zdrowy tryb życia bez cukrów prostych, nikotyny i sióstr Godlewskich, zapewne nie wiecie, że czarnowłose seksbomby (?) nie lubią Ewy Farnej. Polsko-czeska wokalistka naraziła im się na początku lutego. Na antenie RMF FM Ewa żartowała z talentów wokalnych fałszujących celebrytek - Mandaryny oraz właśnie Małgorzaty i "Esmeraldy" Godlewskich. Zaśpiewała nawet kilka wersów "Hello" Adele w nietypowym, efekciarskim stylu sióstr (przeczytaj więcej o całej aferze).

Zobacz także: Mandaryna wraca na scenę! Zapowiedziała nowe koncerty

Godlewskie kontra Farna

Panie poczuły się urażone, ale nie potrafiły wymyślić lepszej zemsty (?), niż zamieszczenie nagrania, na którym śpiewają piosenkę Farnej (gorzej niż Farna). Aż do teraz. Reklamując swój nowy utwór na Facebooku, zasugerowały, że Ewa mogłaby się z niego nauczyć więcej ruszać i dbać o ciało. To zapewne aluzja do sylwetki wokalistki, która od lat waha się między S a L, zapewniając jednocześnie, że ma w nosie dyktaturę rozmiaru "zero".

screen Party.pl

Zobacz także: Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcie z młodości. Nie poznalibyście jej!

Komentarze pod postem musiały być bardzo nieprzyjemne, bo celebrytki szybko wpis usunęły (ocalał tylko screen wykonany przez Party.pl). Może fanów zaskoczyło, że Godlewskie do dziś czują urazę do Ewy i są, cóż, małostkowe? Komu jak komu, ale Farnej akurat wolno wytykać braki wokalne innych. Sama ma głos jak dzwon i doświadczenie jurorskie z programu "Idol". Z kolei atrakcyjne ciała sióstr Godlewskich są, przynajmniej w pewnym stopniu, dziełem chirurga. W dodatku siostry były już kilkakrotnie przyłapane na ostrym retuszu swoich zdjęć - Esmeralda specjalizuje się w powiększaniu pupy, zwężaniu talii i maskowaniu odkształceń na biuście.

Co sądzicie o wpisie Godlewskich? Tym razem przesadziły?

Zobacz także: Małgorzata Godlewska przed operacjami plastycznymi - poznalibyście ją?

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:16

Zobacz także

Nasze propozycje