Poprzedni artykuł: Edzia z „Królowych życia” opowiedziała o romansie z tajemniczym Adasie... Następny artykuł: Monika i Paweł spodziewają się dziecka?

Świąteczna reklama Allegro po raz kolejny wzrusza was do łez!

Allegro po raz kolejny udowadnia, że potrafi tworzyć reklamy świąteczne, które wzruszają miliony. Tak jest i w tym roku.

Allegro już nas przyzwyczaiło do tego, że tworzy naprawdę wyjątkowe reklamy świąteczne. Na pewno doskonale pamiętacie niezwykle poruszający spot z 2016 roku "English for begginers", w którym to starszy mężczyzna uczył się angielskiego, aby móc odwiedzić syna mieszkającego poza Polską i porozmawiać z własnym wnuczkiem. O reklamie zrobiło się głośno, a Allegro co roku wypuszcza reklamę świąteczną w podobnym klimacie. Podobnie jest i w tym roku. Zaledwie dzień po premierze reklamy mówią o niej wszyscy.

Świąteczna reklama Allegro

Tegoroczny spot reklamowy serwisu aukcyjnego również chwyta za serce. Tym razem opowiada historię babci, która nie może zbliżyć się do wnuczki pogrążonej w świecie gier i internetu. Wnuczka odnajduje jednak stary album, z którego dowiaduje się, że babcia była kiedyś fanką wyścigów samochodowych. W efekcie kupuje babci na prezent grę, w której motywem przewodnim są wyścigi. Okazuje się, że z pozoru dwa odległe pokolenia odnajdują wspólny język...

W komentarzach pod najnowszą reklamą przeważają głosy zachwytu. Wielu internautów podkreśla, że co roku czeka na świąteczny spot Allegro.

Zbyt mało reklam wypuszczacie, wszystkie wasze filmy są na tak wysokim poziomie, że chętnie obejrzałabym całą serię o tym, co mogę kupić na Święta.

Bardzo wzruszające!!!! Jestem z was dumna!

Czemu Wasze reklamy są zawsze wzruszające?! Kolejny rok kawał świetnej roboty!

Uwielbiamy oglądać takie reklamy świąteczne, choć naszym numer 1 pozostaje poruszająca reklama EDEKA z 2015 roku, w którym starszy mężczyzna pozorował śmierć, aby wreszcie spotkać się z rodziną. A jaka jest wasz ulubiona reklama świąteczna?

Zobacz także: „Rozłącz się, aby połączyć” – świąteczna kampania IKEA wzrusza do łez, ale…

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 22:17

Nasze propozycje