Poprzedni artykuł: Jarosław Kret rozlicza się z Beatą Tadlą. Chce zwrotu pierścionka! Następny artykuł: Nowa metoda antykoncepcyjna dla mężczyzn. Wyprze z rynku tradycyjne pr...

Ta część garderoby podgrzeje atmosferę w waszej sypialni. I wcale nie chodzi o bieliznę…

Kobieta, , tagi: seks, związek
Nie wygląda to zbyt seksownie, ale za to zapewnia niezapomniane doznania... Spróbujesz?

Fikuśny stanik, kuszące koronkowe majtki, rozbudzające wyobraźnię pończochy, a może skąpa transparentna halka? Nic z tych rzeczy! Holenderscy naukowcy z Uniwersytetu w Groningen przeprowadzili badania których wynika, że kobiety osiągają wyjątkowe doznania seksualne dzięki… skarpetkom. Zaprezentowana w Europejskim Towarzystwie Rozrodczości i Rozwoju Człowieka w Kopenhadze teoria brzmi jak żart, jednak wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości.

Przeczytaj także: To właśnie TO sprawi, że wasz seks będzie jeszcze lepszy!

Dlaczego seks w skarpetkach daje większą przyjemność?

Jak dowodzą badacze z Uniwersytetu w Groningen, połowa badanych kobiet uprawiających seks bez skarpet nie mogła osiągnąć orgazmu, z kolei aż 80% pań, które zdecydowały się na stosunek w skarpetkach, osiągnęło rozkosz. Dlaczego tak się dzieje? Zdaniem naukowców ciepłe stopy sprzyjają udanemu pożyciu seksualnemu, ponieważ dają poczucie bezpieczeństwa, komfortu, a przede wszystkim sprzyjają rozluźnieniu.

Przeczytaj także: Jak wybrać bieliznę, która rozpali każdego mężczyznę?

Pytanie, czy mężczyźni  podczas miłosnych uniesień nie zrażą się widokiem ukochanej w babcinych, wełnianych skarpetach. My wiemy jedno - nie tak nie przeszkadza w drodze do rozkoszy jak powiew zimnego powietrza... Na pewno spróbujemy ;)

Zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:58

Zobacz także

Nasze propozycje