Poprzedni artykuł: Zdenerwowana Ewa Farna ostro o swojej wadze: To nie wasza sprawa! Następny artykuł: Co to jest necking? Raz spróbujecie i już nigdy nie będziecie chciały...

Te minimalistyczne tatuaże polubi nawet twoja... babcia!

Kobieta, , tagi: tatuaż
Chcielibyście, aby wasz tatuaż niósł jakieś przesłanie, ale jednocześnie nie powinien być zbyt widoczny? Jedna z tatuażystek znalazła na to doskonałe rozwiązanie.

Niektórzy lubią, kiedy tatuaż mocno rzuca się w oczy, a inni wręcz przeciwnie - stawiają na te minimalistyczne, które często mają jakieś głębsze przesłanie, ale ich wzór tworzą jedynie delikatne kreski, kropki.

Polecamy:  Hit czy kit: tatuaże ślubne

Tatuaż damski z religijnym motywem 

Tatuażystka Tatiana Alves doskonale połączyła trend na subtelne tatuaże z motywem religijnym. O ile krzyż często pojawia się we wzornictwie, o tyle już sama Maryja dużo rzadziej. Artystce jednak udało się pokazać ją w niezwykle oryginalny sposób. Na niektórych rysunkach, gdyby nie było aureoli, ciężko by było się domyślić, że jest to motyw religijny. Rysunki wykonuje za pomocą kresek i kropek w czarnym kolorze. 

Polecamy:  Biotatuaż, czyli tatuaż na próbę, który znika po 3- latach

Tatuaż to indywidualna sprawa, ale starsze osoby często nie mogą zaakceptować ich u swoich najbliższych. Bywa że głównym powodem jest sam kształt malunku na ciele. Naszym zdaniem taki religijny tatuaż może się spodobać nawet babci:)

Trzeba przyznać, że zdecydowanie częściej niż mężczyźni, decydują się na ten motyw kobiety. Nie ma jednak tylko jednego miejsca, w którym prezentuje się on najlepiej. Pojawia się zarówno na łopatkach, rękach, jak też na... nogach! 

W naszej galerii znajdziecie przykłady religijnych tatuazy Tatiany Alves. Czy was zainspirowała? Czy może jednak wolicie zostać przy bardziej neutralnych tatuażach, jak np. nuty czy ptaszki?

Polecamy:  Nowa obsesja w świecie tatuażu. Blackout, czyli czerń w pełni

Jeżeli chciałybyście zakryć jakiś delikatny tatuaż, spróbujcie sięgnąć po kryjący podkład:

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 05:17

Zobacz także

Nasze propozycje