Poprzedni artykuł: Sprawdź, czy wygrałaś żelazko PerfectCare Elite od marki Philips! Następny artykuł: Przygotuj się do lata w 7 krokach

9. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup zakończona triumfem juniorek!

Kobieta, , tagi: Dr Irena Eris
Dobiegła końca IX edycja Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup – jednego z największych i najbardziej prestiżowych kobiecych turniejów w tej części Europy. Przez dwa dni ponad sto pań z różnych zakątków świata rywalizowało o pierwsze miejsce. Triumfatorką okazała się Julia Korus. Zobaczcie relację!

Tegoroczny turniej należał zdecydowanie do juniorek, które zajęły wszystkie miejsca na podium.

turniej eris

Przez dwa dni na polu golfowym Sand Valley G&CC panowała prawdziwa, sportowa rywalizacja. O zwycięstwo walczyły panie nie tylko z Polski, ale też z Austrii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Belgii, Finlandii, Luksemburga, Kanady i Stanów Zjednoczonych. W sumie 102 panie oddały podczas IX edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup ponad 21 650 uderzeń kijem golfowym. W grze było ponad 400 piłeczek.

Złoty puchar, specjalnie zaprojektowany przez firmę YES na IX edycję turnieju zdobyła Polka trenująca w Tyskim Klubie Golfowym, Julia Korus. Drugie miejsce zajęła jej rodaczka Dorota Zalewska. Na podium, na trzecim miejscu stanęła również uczestniczka z Polski – Maria Żrodowska, z klubu golfowego Tokary. Wszystkie trzy panie na co dzień reprezentują Polską Kadrę Narodową.

turniej eris

Turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup pierwszy raz odbył się w 2007 roku. Dzięki wysokiemu poziomowi organizacji i sportowej rywalizacji, obecnie jest to największy i najbardziej prestiżowy kobiecy turniej golfowy w tym regionie Europy, a jednocześnie najbardziej wyjątkowy, dzięki atmosferze tu panującej” – mówi Joanna Łodygowska, Szef Działu Komunikacji z firmy Dr Irena Eris.

Rozgrywki zostały uwieńczone rozdaniem nagród w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Ceremonię rozdania  poprowadziła Beata Sadowska, która razem z Panią drIreną Eris oraz Prezesem Polskiego Związku Golfa – Markiem Michałowskim wręczali zwyciężczyniom statuetki specjalnie zaprojektowane przez markę YES.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 19:44

Nasze propozycje