Poprzedni artykuł: Nowe informacje o stanie zdrowia córki Kasi Kowalskiej zarażonej koron... Następny artykuł: Filmik z TikToka Lewandowskich to hit sieci. Wszystko przez... słowa m...

Zapomnij o figurze klepsydry. Teraz najbardziej pożądane jest ciało w kształcie… zęba mądrości

Wraz ze zmianą kanonów piękności, nie zmienia się jedna rzecz – zawsze chodzi o proporcje. Ciężko jest wam sobie wyobrazić, jak wygląda ciało w kształcie zęba mądrości? Już wyjaśniamy.

Kiedyś popularne domy mody i magazyny lansowały wychudzone modelki z bardzo szczupła talią, wąskimi biodrami i długimi nogami. Później oczywistym stało się, że idealna kobieta to taka, która posiada kształt klepsydry. Teraz trend idzie dalej w te stronę – różnica między biodrami a talią i nogami ma być jeszcze większa!

Zobacz także: Gwiazda pokazała brzuch po ciąży. Reakcja fanów: 'Brawo za odwagę!'

'Wisdom tooth body' - figura jak u Kim Kardashian

Zastanawiając się, jak dokładnie wygląda figura w kształcie zęba mądrości, wystarczy spojrzeć na zdjęcia Blac Chyny czy Kim Kardashian. Krągła, wystająca pupa i szczupłe jak igiełki nogi to idealne odwzorowanie zęba mądrości, który jest szeroki u podstawy i szybko zwęża się ku dołowi. Podobnie z górą tułowia – bardzo szczupła talia i szeroka klatka piersiowa z dużymi piersiami.

Jak powiększyć różnicę między talią a biodrami

Wisdom tooth jest podobna do figury klepsydry. Efekt różnicy między pośladkami a brzuchem można pogłębić stojąc w charakterystycznej pozie, to znaczy lekko wypinając pupę do tyłu i przesuwając biodro do przodu. Ten trik stosuje wiele Instagramerek.

Istnieją ćwiczenia, dzięki którym powiększymy pośladki, nie poszerzając tym samym ud. Są to między innymi unoszenia bioder i wypady nóg. Talię i ramiona wysmuklimy deską lub pompkami. Najlepsze efekty daje jednak… chirurgia plastyczna, na którą decyduje się wiele gwiazd posiadających figurę aspirującą do wisdom tooth body.  Ciężko bowiem w naturalny sposób uzyskać takie proporcje....

Jak wam się podoba ciało przypominające ząb mądrości?

Zobacz także: Chuda sylwetka Britney Spears to zasługa retuszu? Gwiazda znowu się wyszczupliła...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 sierpnia 2020, 14:55

Nasze propozycje