Poprzedni artykuł: Na pewno nie znacie nazwiska tej Polki! To jej Kim Kardashian zawdzięc... Następny artykuł: Ola Ciupa się zaręczyła! Ale pierścionka za 40 tys. wcale nie podarowa...

O tej szczoteczce marzy mnóstwo osób! "Skóra czysta aż skrzypi" - przekonaj się, na czym polega jej fenomen!

Kobieta, , tagi: szczoteczka soniczna, konkurs, Foreo, trendbook 2018
Sprawdź na czym polega fenomen tej niezwykłej szczoteczki sonicznej! Wizażanki piszą, że nie zamienią jej na żadną inną, bo doskonale oczyszcza skórę i wzmacnia działanie kremów. Zdobądź 1 z 10 szczoteczek Foreo Luna Mini 2 i przekonaj się, czy równie wspaniale zadziała na Twoją skórę!

Zaskakujące aplikacje, sprytne urządzenia – dbanie o skórę jest obecnie niezwykle „smart”! Z chęcią sięgamy po innowacyjne rozwiązania z zakresu beauty, które nie tylko pozwalają oszczędzić czas, ale także sprawiają, że codzienna pielęgnacja staje się bardzo przyjemna. 

Wśród urodowych ciekawostek, które regularnie pojawiają się w sprzedaży i budzą niemałe, lecz często krótkotrwałe zainteresowanie, są również te, które na stałe zagościły na łazienkowych półkach. Mowa o szczoteczkach sonicznych do oczyszczania twarzy – dziewczyny dosłownie pokochały je za efekty, które można osiągnąć przy ich pomocy. Jeśli nigdy nie używałaś szczoteczki, teraz masz szansę przekonać się, jak ogromną rewolucją w pielęgnacji cery jest ten gadżet!

Foreo Luna Mini

Mamy aż 10 szczoteczek Foreo Luna Mini 2 do wygrania! Wizażanki pokochały ten model nie tylko za urzekający design, ale również za niespotykaną skuteczność i wygodę używania. Zresztą opinie mówią same za siebie:

Od pierwszego użycia czuć różnicę! Aplikacja kolejnych produktów to już kosmos - skóra pije kosmetyki, szok, niedowierzanie!

JuneCarnerter

Uwielbiam!! Kupiłam ta szczoteczkę ponieważ, zaczęłam mieć problemy z cerą i.... zakochałam się. Teraz nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez użycia Foreo Luny i nigdy jej nie pomijam!

Werdetta

Co zrobić, aby wygrać szczoteczkę Foreo Luna Mini 2?

Pobierz trend w formie PDF Smart Beauty z Trendbooka 2018 Wizaz.pl i odpowiedz na dwa proste pytania w formularzu konkursowym zawartym poniżej. Łap okazję i wypróbuj szczoteczkę, z którą recenzentki KWC nie chcą się już rozstać!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

O szczoteczce Foreo marzy wiele z Was. Poniżej lista laureatów, którzy już wkrótce będa mogli na własnej skórze przekonać się o jej skuteczności. Gratulujemy!

Katarzyna G., Radom
Wioleta I., Rzeszów
Natalia C., Brdów
Sławek C., Warszawa
Kinga B., Radom
Zaneta W., Toruń
Magdalena M., Gdańsk
Joanna R., Mądrzechowo
Grażyna W., Białystok
Małgorzata R., Muszyna

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 16:35

Zobacz także

Nasze propozycje