Poprzedni artykuł: 9-latka zapytała Meghan Markle o płeć dziecka. Księżna pierwszy raz od... Następny artykuł: Uważaj na „orbiting”! Ofiarą tego niepokojącego trendu w randkowaniu n...

Nowe wyzwanie na Instagramie: #10yearschallenge. Na czym polega?

Kobieta, , tagi: instagram trend, okazje
To jedno z najciekawszych wyzwań na Instagramie. Dzięki niemu możemy poznać polskie królowe blogosfery od zupełnie innej strony...

W ciągu ostatnich kilku dni Instagram opanowały posty, w których użytkownicy pokazują swoje aktualne zdjęcia zestawione z fotografiami sprzed 10 lat! Znajdziemy je pod hashtagiem #10yearschallenge oraz równie często używanym #glowupchallenge. Nas najbardziej zelektryzowały fotki polskich blogerek urodowych, które dekadę temu często były jeszcze małymi dziewczynkami. Zapewne część z nich zainspirowała się zdjęciem Hudy Kattan, która również umieściła tego typu post na swoim Instagramie. 

Na czym polega #10yearschallenge i #glowupchallenge? 

Żeby stworzyć zaskakujący kolaż, wiele osób wraca m.in. do zdjęć, które kiedyś opublikowały na swoim Facebooku. Często różnica jest naprawdę szokująca, a przeglądanie zbiorów z odpowiednim hasztagiem to seria zaskoczeń. Najpopularniejszy jest #10yearschallenge, ale wiele osób dodaje równocześnie #glowupchallenge. Ciekawe, czy do akcji przyłączą się najsłynniejsze polskie gwiazdy, choćby Julia Wieniawa, która dekadę temu miała... 10 lat.

Patrząc na to, jak ekstrawaganckie, a czasem nawet niebezpieczne wyzwania znajdujemy w social mediach (np. wyzwanie z lodem), ten trend naprawdę wydaje się zabawny, ale jednak wymaga sporego dystansu do siebie;)

Dołączyłybyście się do tego trendu na Instagramie, czy raczej wstydzicie się swoich dawnych zdjęć? 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 czerwca 2019, 01:06

Nasze propozycje