Poprzedni artykuł: Magdalena Mielcarz odpowiada na falę krytyki, z którą spotkała się po... Następny artykuł: Cukiernicy z SugarFree udowadniają, że to, co pyszne i słodkie, nie mu...

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski nie są już parą! Co się stało?

Kobieta,
,
, tagi: związki, Marcelina Zawadzka, rozstanie
To była jedna z najgorętszych par w polskich show-biznesie, ale jak się okazuje - ich związek właśnie się skończył. Dlaczego Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski nie są już razem?

"Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski nie są już razem" - czytamy w najnowszym numerze magazynu "Flesz". Oficjalnie o ich związku zaczęło się mówić wczesnym latem i szybko przylgnęło do nich określenie jednej z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Okazuje się, że mogła to być jedynie wakacyjna miłość, bo para nie spotyka się już od dłuższego czasu. Oboje nie chcą zdradzić, co było powodem ich rozstania, ale prawdopodobnie był to brak czasu - zarówno Marcelina, jak i Mikołaj są obecnie bardzo skupieni na rozwoju kariery, a w ich życiu zabrakło miejsca na pracę nad związkiem. 

Rozstanie Marceliny Zawadzkiej i Michała Roznerskiego

Podobno od zakończenia związku Marceliny Zawadzkiej i Marceliny Zawadzkiej minęło już kilka tygodni i oboje pogodzili się już z tym, co się stało. 

Marcelina swoje sercowe niepowodzenia zawsze przeżywa tak, aby nie dać nic po sobie poznać otoczeniu. Nie chce się nad sobą użalać, dlatego postanowiła udać się w podróż i odreagować" – powiedziała koleżanka Marceliny Zawadzkiej w rozmowie z magazynem.

Żałujecie, że Marcelina i Mikołaj się rozstali? Pasowali się do siebie?

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w spodniach, które maksymalnie wydłużają nogi

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:15

Zobacz także

Nasze propozycje