Poprzedni artykuł: Miłość ukryta w drobiazgach - wzruszająca seria obrazków Następny artykuł: Jak wyglądałyby księżniczki Disneya, gdyby żyły współcześnie?

Tak wygląda zestaw Happy Meal po 6 latach!

Kobieta, , tagi: mc donalds, fast food
Jennifer Lovdahl postanowiła przeprowadzić eksperyment, żeby sprawdzić, czy popularny zestaw dla dzieci z McDonald’s zepsuje się po upływie dłuższego czasu. Zobaczcie zdjęcia!

Jennifer Lovdahl z Alaski kupiła zestaw Happy Meal w sieci fast food McDonald’s dokładnie 8 stycznia 2010 roku (data jest widoczna na paragonie przyklejonym do opakowania). Kobieta chciała sprawdzić, jak będzie wyglądał zestaw po dłuższym czasie. Niedawno opublikowała na facebooku wyniki swojego eksperymentu po upływie ponad 6-ciu lat od zakupu zestawu! Tak komentuje sprawę na swoim profilu:

Minęło 6 lat od kupienia tego zestawu Happy Meal w McDonaldzie. Leży w naszym biurze cały ten czas i nie zgnił, nie sfermentował, ani nie uległ żadnemu rozkładowi!!! Czuć tylko zapach z kartonu. Zrobiliśmy eksperyment, aby pokazać naszym pacjentom, jak niezdrowa jest taka „żywność”. Szczególnie dla naszych dorastających dzieci!! W tym jedzeniu jest tak wiele związków chemicznych! Wybierzcie prawdziwe jedzenie!

Kobieta w ten sposób chciała ostrzec rodziców przed podawaniem takich posiłków dzieciom.

Oto, jak wygląda zestaw Happy Meal po upływie 6-ciu lat:

happy meal

Zdjęcia: Jennifer Lovdahl, facebook

Jak oceniacie wygląd zestawu?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 14:18

Zobacz także

Nasze propozycje