Poprzedni artykuł: Doda zagra w polskiej wersji „50 twarzy Greya”? Następny artykuł: Katarzyna Warnke jest w ciąży? Znamy prawdę

Nadchodzą zmiany na Instagramie. Już niedługo liczba lajków będzie ukryta?

Kobieta, , tagi: instagram
Potencjalne zmiany na Instagramie wywołują spore kontrowersje. Niektórzy są zachwyceni, inni (na czele z influencerami) mają powód do... strachu.

Większość użytkowników Instagrama z pewnością jest uzależniona od sprawdzania ilości polubień poszczególnych zdjęć oraz liczby obserwujących. Możliwe, że już niedługo zasady użytkowania aplikacji drastycznie się zmienią. W sieci pojawiły się informacje sugerujące, że Instagram ma zacząć ukrywać licznik "serduszek" pod zdjęciami. Jak ma to wyglądać w praktyce?

Zmiany na Instagramie 

Pierwsze testy ukrywania licznika polubień pod zdjęciami są już przez Instagram testowane. Funkcja "serduszkowania" zdjęć naszych przyjaciół lub idoli nie zostanie usunięta - nadal będziemy mogli klikać w zdjęcia dwa razy, ale całkowita liczba polubień zdjęcia ma być ukryta. Jak tłumaczą to zarządzający aplikacją? Podobno pragną, aby użytkownicy skupili się na tym, co udostępniają bez presji związanej z liczbą otrzymanych serduszek. O potencjalnych zmianach na swoim Twitterze poinformowała Jane Manchun Wong, która specjalizuje się w nowościach w mediach społecznościowych. 

Zmiana na Instagramie z pewnością uderzy w infuencerów, ale może mieć także pozytywne skutki. Możliwe, że dzięki ukrywaniu licznika serduszek mniej popularne stanie się sztuczny zakup lajków oraz obserwatorów. Myślicie, że to zmiany na lepsze?

Zobacz także: Niepokojący trend na Instagramie - nastoletnie matki chwalą się wielkimi brzuszkami

Zdjęcie: Pexels/Tofros.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:51

Zobacz także

Nasze propozycje