Poprzedni artykuł: Smutna wiadomość dla fanów M jak miłość. Nie żyje Witold Pyrkosz Następny artykuł: Jak sprawić, by to był najlepszy seks w waszym życiu?

Nareszcie! Zosia Ślotała zdradziła płeć dziecka

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, Zosia Ślotała
To już ostatnie dni ciąży Zosi Ślotały - gwiazda wyprawiła "baby shower" i ostatecznie potwierdziła płeć dziecka. To chłopiec!

Zosia Ślotała niedługo po raz drugi zostanie mamą! Gwiazda ma już jedną córeczkę o imieniu Rania, a teraz czeka na przyjście na świat drugiego dziecka. Zosia w sobotę 22 kwietnia urządziła imprezę baby shower, na której świętowała finał drugiej ciąży. 

Zosia Ślotała wyprawiła baby shower

Stylistka na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia - Zosia Ślotała zadbała o przepiękne dekoracje oraz zdrowe przekąski i... przeurocze ciasteczka w kształcie śpioszków.

Na jednym ze zdjęć na Instagramie Zosi Ślotały widzimy tort z napisem "It's a boy" (tłum. "to chłopiec"). Tym samym Zosia ostatecznie potwierdziła, że jej córeczka będzie miała braciszka! Stylistka obecnie jest w ósmym miesiącu ciąży, poród nastąpi więc pewnie lada chwilę. Zosi pozostaje jedynie pogratulować!

Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:21

Zobacz także

Nasze propozycje