Poprzedni artykuł: Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o dojrzewaniu, ale nie macie kogo... Następny artykuł: Wyniki konkursu: kapsuła czasu!

Wizaz.pl w rękach użytkowników - słowo od nowej naczelnej

Oddajemy Wizaz.pl w Wasze ręce! A raczej w ręce nowej redaktor naczelnej, która 25. czerwca 2015r opiekuje się stroną główną Wizaz.pl. Zobaczcie, jakie wątki, przepisy i kosmetyki z KWC poleca oraz jakie artykuły powstały we współpracy z nową, jednodniową naczelną, wyłonioną w ramach jubileuszowego konkursu.
konkurs zostan naczelną

Witajcie,

wygrałam w konkursie „Zostań naczelną wizaz.pl”. To dla mnie ogromne wyróżnienie i przyjemność zostać choć na jeden dzień redaktorem naczelnym portalu, na którym jestem od dziesięciu lat, a który obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny. 15 lat to połowa mojego życia… W tym czasie tyłam, chudłam, kończyłam studia, zaczynałam drugie, zmieniałam pracę, fryzurę… Zmieniał się też Wizaz.pl i w zasadzie cały czas się zmienia i dziś na te zmiany również mamy wpływ.

Redakcja postawiła mi duże wyzwanie, współtworzyłam dzisiejsze wydanie serwisu. Rzeczy do zrobienia było dużo, a czasu jak zwykle mało. Jeśli jesteście ciekawi, co sądzi o Wizażankach nasz wizażowy kolega to zapraszam do przeczytania wywiadów z przedstawicielami wizażowej społeczności, do zapoznania się z bliskim mi tematem dzieci, a raczej ich brakiem (z wyboru, nie z braku czasu) w wątku o kampanii „Nie odkładaj macierzyństwa”, do dyskusji o ściąganiu (temat na czasie, akurat trwa sesja), czy podzielenia się sposobami na tanie wakacje. Przedstawiam również moje ostatnie odkrycia KWC – m.in. idealny krem, dzięki któremu nie musimy się już martwić wyglądem naszej skóry po ciężkiej nocy (sprawdziłam na własnej skórze, jak walczyłam z tym wstępniakiem), galerię tortów Wizażanek, które nie tylko cieszą podniebienie, ale i oko. Zapraszam również do urodzinowego konkursu, w którym czekają na Was nagrody.

Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a jak nie, to zawsze może założyć nowy wątek na forum ;)

Jakby powiedziała Miranda Priestly z Diabeł ubiera się u Prady, która zainspirowała mnie do wzięcia udziału w tym konkursie „That’s all".

Czytajcie, oglądajcie, komentujcie, świętujcie.

Artykuły, które powstały we współpracy z nowa naczelną

Autorką publikacji jest laureatka konkursu na jednodniowa naczelną portalu :)

zostań naczelną konkurs
zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje