Poprzedni artykuł: Konkurs Wygraj Kosmetyki Wszech Czasów Następny artykuł: Recenzentka marca 2017 wybrana! Sprawdź, kto przetestuje pudło pełne n...

Te produkty to absolutne hity! Wybierz najlepszy i zgarnij kosz kosmetyków za ponad 500zł!

Są niezwykle skuteczne, ich używanie sprawia wiele przyjemności, trudno zastąpić je czymś innym – to właśnie Hity Wizażanek, czyli kosmetyki oznaczone w katalogu specjalnym symbolem, który nadają same recenzentki. To prawdziwe wyróżnienie dla kosmetyków budzących ogromne zaufanie wśród użytkowniczek. W tym roku po raz drugi zostanie przyznana nagroda dla Hitu Wizażanek, czyli kosmetyku, który zwycięży w specjalnym głosowaniu. Wybierzcie go z nami!

O miano Hitu Wizażanek 2017 walczy 20 produktów. Większość z nich to produkty do makijażu, ale głosować można również na produkty do pielęgnacji twarzy, włosów czy ciała. W zestawieniu znalazła się także woda toaletowa. W zeszłym roku Hitem Wizażanek została matowa szminka do ust Velvet Matte Lipstick od Golden Rose. Czy w tym roku sukces powtórzy kosmetyk do makijażu, czy też użytkowniczki docenią skuteczność któregoś z produktów do pielęgnacji?

Zasady głosowania na Hit Wizażanek 2017

Codziennie możesz oddać głos na 1 z 20 kosmetyków, które w Kosmetyk Wszech Czasów uzyskały największą liczbę oznaczeń „Mój Hit” i średnią ocenę minimum 4 w 5-stopniowej skali. Dodatkowo opisz swój sposób na idealna skórę. Głosuj codziennie - w ten sposób rośnie prawdopodobieństwo, że tytuł zdobędzie Twój ulubiony kosmetyk, a Ty zwiększasz swoje szanse na wygraną kosza kosmetyków o wartości ponad 500zł! Śledź wyniki na bieżąco.

Zobacz produkty, które biorą udział w głosowaniu

Głosowanie trwa do 20.03.2017r. Zapraszamy do zabawy!

Głosowanie na hit Wizażanek 2017

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 maja 2019, 10:46

Zobacz także

Nasze propozycje