Poprzedni artykuł: Danie prowansalskie Hortex- szybko, lekko i zdrowo Następny artykuł: Baziółka - nowa marka świeżych ziół na polskim rynku

Artykuły dekoracyjne PAPSTAR już dostępne w Polsce

Szukasz produktów do dekoracji stołów i imprezy w ogrodzie? Znajdziesz je w ofercie firmy PAPSTAR, która jest już dostępna w Polsce!

Dekoracja stołu czyli serwetki w atrakcyjnych kolorach, w różnych rozmiarach, z modnymi nadrukami ozdobnymi, obrusy, bieżniki i zestawy podkładek dekoracyjnych na stół, zestawy talerzyków, kubeczków i serwetek z uzupełniającym motywem dekoracyjnym, wyjątkowe artykuły do dekoracji stołu z unikalnej kolekcji „Royal Collection", świece o różnorodnych kształtach, zapachach i kolorach.

papstar

Propozycja w kategorii artykułów dekoracyjnych na przyjęcia to m.in. ozdoby do dekoracji sali, artykuły ozdobne do napojów i potraw, a także szeroka paleta drobnych dopasowanych do siebie artykułów dekoracyjnych, które zaskoczą gości i umilą każdą imprezę.

Artykuły do pakowania prezentów to sekret profesjonalnego i pomysłowego opakowania prezentu, którego rozpakowywanie da obdarowanemu jeszcze więcej radości. Obok klasycznych papierów i folii do pakowania prezentów PAPSTAR oferuje również szeroki wybór kartek okolicznościowych.

papstar

Rosnące zainteresowanie artykułami i naczyniami jednorazowego użytku wśród klientów indywidualnych sprawia, że firma stale poszerza swoją ofertę tekturowych talerzyków, miseczek, kubków i sztućców, które z powodzeniem wykorzystywane są do serwowania małych przekąsek lub kompletnych posiłków, a także do sałatek, ciast i wielu innych produktów.

Artykuły PAPSTAR  dostępne są w sieci hipermarketów REAL.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 13:09

Nasze propozycje