Poprzedni artykuł: Ketchup anielski i diabelski - nieziemsko pyszne grillowanie Następny artykuł: Hochland Piato do smarowania - smak kuchni śródziemnomorskiej

Bubbleology w Galerii Mokotów - daj się orzeźwić!

Pierwszy w Polsce tea lab Bubbleology, w którym można spróbować oryginalnej tajwańskiej bubble tea zaprasza do swojego nowego punktu w Galerii Mokotów.

Bubble tea to orzeźwiający napój na bazie herbaty, podawany w różnych smakach z dodatkiem perełek tapioki, który idealnie sprawdzi się w trakcie każdego zakupowego szaleństwa! W tym sezonie marka przygotowała trzy sposoby na orzeźwienie. Nowe warianty bubble Tea uwiodą na nie tylko świeżymi smakami ale także energetycznymi kolorami.

Bubbleology

Wariant numer jeden: bubble tea o smaku ogórka i marakui. Jest to wyjątkowo orzeźwiający miks delikatnego ogórka z wyrazistą marakują, który stworzony został do picia w trakcie błogiego lenistwa albo po wyjątkowo aktywnym dniu zakupów. Podawany jest wyłącznie z perełkami tapioki.

Wariant numer dwa: bubble tea o smaku arbuza i granatu. Wyobraź sobie duży kawałek zimnego, soczystego arbuza posypanego kuleczkami granatu. Efekt? Nie ma bardziej orzeźwiającego napoju tego lata! Oczywiście, nie może w nim również zabraknąć perełek tapioki.

Wariant numer trzy: mleczna bubble tea o smaku róży podawana z truskawkowymi galaretkami. Drink ten ma w sobie to, co lato daje nam najlepsze – truskawki i kwitnące róże. Prawdziwa kompozycja owocowej świeżości, słodyczy i kwiatowego aromatu.

Bubble tea w Bubbleology przygotowywana jest na bazie naturalnej herbaty – zielonej albo czarnej z dodatkiem pysznych aromatów z owoców lub mleka. Podstawowym składnikiem, któremu napój zawdzięcza swoją nazwę oraz niezwykły wygląd, są perełki tapioki, zwane pieszczotliwie „boba”; przypominają w smaku żelowe misie. Dla dodatkowego urozmaicenia, do bubble tea można dodać popping boba - kuleczki wypełnione owocowym sokiem lub owocowe galaretki.

Bubble tea średni kubek cena - 14,90 zł

Bubble tea duży kubek cena - 15,90 zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 18:15

Nasze propozycje