Poprzedni artykuł: Chrupiące śniadanie z musli Bakalland Następny artykuł: Słodki sos chilli Blue Dragon - trochę pikanterii na co dzień!

coffeeheaven i WWF przedstawiają nową CHAI Caffe Latte Panda!

coffeeheaven wraz z WWF Polska rozpoczęły w piątek 14.09 kampanię, której celem jest zebranie funduszy na działania związane z ochroną środowiska naturalnego. Z tej okazji wprowadzono do sprzedaży limitowaną CHAI caffe latte PANDA.
Kampania coffeeheaven i Fundacji WWF

Część dochodu ze sprzedaży w coffeeheaven kaw CHAI caffé latte zostanie przekazana na działania związane z ochroną środowiska. Projekt coffeeheaven, prowadzony przy współpracy z  Fundacją WWF, powiązany jest z orientalnymi, unikalnymi kawami CHAI caffé latte, których nazwy odwołują się do zagrożonych gatunków zwierząt: Tiger, Orca oraz Turtle. Dodatkowo specjalnie z okazji kampanii 14 września w kawiarniach coffeeheaven pojawi się nowy smak - Panda CHAI caffé latte. Będzie to kawa o charakterystycznej nucie korzennej, z orzeźwiającym smakiem mięty. Nazwa kawy z limitowanej edycji inspirowana jest charakterystycznym dla Fundacji WWF logiem w kształcie pandy.

Ambasadorką kampanii została znana podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Kampania coffeeheaven i Fundacji WWF Polska trwa od 14 września do 5 listopada.

Kampania coffeeheaven i Fundacji WWF

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 20:18

Zobacz także

Nasze propozycje