Poprzedni artykuł: Babcine racuchy z dodatkiem śliwek Następny artykuł: 6 faktów na temat jajek

Zacznij wiosnę z nowymi ciastkami belVita Tartinki

Dobra wiadomość dla wszystkich „Mistrzów Poranka”, którzy z utęsknieniem czekali na wiosnę! W najbliższych tygodniach w dobry nastrój wprawi nas nie tylko przyjemna aura, zapach wiosennych kwiatów czy orzeźwiający spacer do pracy. Od dziś także śniadanie będzie jeszcze pyszniejsze dzięki nowym ciastkom belVita Tartinki z kremem czekoladowo-orzechowym, stworzonym specjalnie z myślą o pierwszym posiłku dnia!

Wiosna to moment, w którym nie tylko przyroda budzi się do życia. Również i my mamy lepszy humor, łatwiej zaczynamy dzień. Robimy porządki w szafie i chętnie zamieniamy grube swetry na modne w tym sezonie pastelowe kolory. Sezonowa rewolucja dosięga również naszych talerzy – potrzebujemy odmiany. Ulubione smaki pozwolą dobrze zacząć każdy dzień i być „Mistrzem Poranka”.

ciastka belVita

belVita na wiosnę zaprasza do spróbowania nowego wariantu smakowego. Nowa belVita Tartinki to połączenie chrupiącego ciastka z pełnego ziarna z pysznym kremem o smaku czekoladowo-orzechowym – dodaje Małgorzata Kolczyńska, junior brand manager marki belVita.

belVita Tartine z kremem o smaku czekoladowo-orzechowym

Zawierają ponad 59% zbóż, w tym 27% pełnego ziarna. 3 ciastka pokrywają 15% referencyjnych wartości spożycia dla witaminy E, B1, magnezu oraz żelaza.

Cena: ok. 7,99/ 250 g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 11:11

Zobacz także

Nasze propozycje