Poprzedni artykuł: Przepisy na sosy na grilla - z żurawiny i suszonej śliwki Następny artykuł: Are you pink or black? Nowe smaki lodów Magnum

Croissanty „Czas na party” - kawowy i karmelowy

Pyszne rogale zostały nadziane dwoma najbardziej smakowitymi nadzieniami: kakaowym i karmelowym.
Croissant Czas na party

Kakao to popularny składnik używany w kuchni. Tradycyjnie używamy go do przygotowania potraw słodkich – ciast, deserów, kakao z ciepłym mlekiem i naleśników.  To główny składnik zniewalającej czekolady. W nowym rogaliku „Czas na party” wypełnionym nadzieniem kakaowym możemy liczyć na wyjątkową rozkosz smaków. Natomiast karmel to palony cukier, który w procesie karmelizacji otrzymuje piękną barwę i smakuje w zupełnie wyjątkowy sposób. Jest wspaniałym dodatkiem i ozdobą deserów, ciast, gofrów i lodów. Nieodmiennie kojarzy się z toffi i cukierkiem z dzieciństwa tzw. krówką. Zawsze smakuje fantastycznie i ze względu na swoją wyjątkową słodycz, poprawia nam nastrój w kilka sekund.
 
Croissant nastraja pozytywnie i działa energetyzująco. Może być wspaniałą przekąską w pracy, w szkole, na uczelni, pikniku lub po wysiłku fizycznym, także podczas szalonych zabaw.

Croissant Czas na party cena - 1,59 zł / 55g

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:10

Zobacz także

Nasze propozycje