Poprzedni artykuł: Menu bez glutenu Następny artykuł: Sałatka Cezar Fit & Easy na wiosnę

Czapiłka od The Lorenz Bahlsen Snack-World - emocje w grze!

Nowości kulinarne, , tagi: chipsy, nowości kulinarne
Już niedługo Polskę zaleje fala sportowych emocji. Dlatego marki Crunchips, Lajkonik i NicNac’s postanowiły stworzyć CZAPIŁKĘ – szalony gadżet, dzięki któremu kibicowanie zyska nową twarz! W czapiłce możesz kibicować, gdzie chcesz i komu chcesz. Symbolizuje ona doskonałą zabawę i emocje, jakie zawsze towarzyszą sportowym wydarzeniom. Czapiłka dołączana jest jako prezent do trójpaków Crunchips dostępnych w sieciach super i hipermarketów w całym kraju.
czapiłka

W pakiecie znajdziesz również NOWOŚĆ – edycję limitowaną Crunchips TUGEZA! To pierwsze chipsy na polskim rynku z jednej strony gładkie, z drugiej faliste - zaskakują podwójną teksturą i podwójnym smakiem – sera i czosnku. To najlepsze chipsy na imprezę, mecz, spotkanie z przyjaciółmi.

Zaskocz przyjaciół i kibicuj z Crunchips TUGEZA!

The Lorenz Bahlsen Snack-World jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów słonych przekąsek w Polsce. Produkty firmy dostępne są w ramach wszystkich głównych segmentów tego rynku (chipsy, chrupki, paluszki, popcorn, precelki, krakersy, orzeszki oraz mieszanki). W swoim portfolio produktów firma posiada między innymi takie marki jak Lajkonik, Crunchips, NicNac’s, Wiejskie Ziemniaczki, Chipsletten, Chio, Biesiadne, Peppies, Curly, Monster Munch, Saltletts.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 17:28

Zobacz także

Nasze propozycje