Poprzedni artykuł: Kampania: Popołudnie z Felixem Następny artykuł: Quicker – kurczak z ryżem i kurczak z makaronem – idealny na lunch!

Kultowy smak w nowym wydaniu – tabliczka WW!

Każdy z nas chciałby, aby czas poświęcony na przyjemności mógł trwać dłużej. Marzymy o czterodniowym weekendzie albo dwa razy dłuższych wakacjach. Marka Wedel spełnia pragnienia o jeszcze większej przyjemności miłośników wafelka WW, tworząc pierwszą na rynku czekoladę mleczną z wafelkami orzechowymi. Teraz możesz cieszyć się jej kultowym smakiem dłużej i podzielić się nim z bliskimi!

WW to wafelek dobrze znany wszystkim miłośnikom wedlowskich słodyczy. To mały, słodki przysmak, który idealnie sprawdza się jako przekąska podczas intensywnego dnia w pracy lub w szkole. Tego lata Wedel proponuje  WW w nowym wydaniu. Od teraz kultowy wafelek dostępny jest w formie tabliczki czekoladowej. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy doskonałym wafelkiem z orzechowym nadzieniem, oblanym aksamitną czekoladą, chcą cieszyć się jeszcze dłużej.

czekolada wedel

Tabliczka w dużym formacie to propozycja dla tych, którzy szukają jeszcze więcej czekoladowej przyjemności, ale także pragną dzielić się nią z bliskimi i wspólnie cieszyć słodką przyjemnością. Kolorystyka i wygląd czekolady nawiązuje do projektu opakowania wafelka WW, dzięki czemu klienci będą mogli z łatwością odnaleźć swój ulubiony produkt. Nowa tabliczka WW to idealna przekąska, gdy mamy ochotę na coś słodkiego, pysznego lub po prostu chcemy się zrelaksować. Intensywny smak wedlowskiej czekolady pozwalana na nowo odkrywać codzienne przyjemności.

Cena: ok. 8zł/ 235g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 20:03

Nasze propozycje