Poprzedni artykuł: Delikatesy Smak Natury: eko nie znaczy drogo! Następny artykuł: Karmel kruchy czy kremowy? Już nie musisz wybierać!

Ruszyła rejestracja na Czekoladowy Weekend z E.Wedel

Nowości kulinarne, , tagi: nowości kulinarne, wedel, czekolda
Fabryka Czekolady E.Wedel po raz kolejny otwiera swoje drzwi dla wielbicieli słodkości i zaprasza wszystkich do odwiedzenia najbardziej czekoladowego miejsca w Polsce. Ruszyła rejestracja na www.czekoladowyweekend.com.pl. Codziennie w samo południe do rozdania jest blisko 400 bezpłatnych wejściówek.

Zrób sobie i swoim bliskim mikołajkowy prezent i przekonaj się, jakie wspaniałości czekają na Ciebie w Fabryce Czekolady. Rejestracja na wydarzenie odbywa się od poniedziałku do piątku (1-5 grudnia 2014 r.) na stronie www.czekoladowyweekend.com.pl. Każdego dnia od godz. 12.00 czeka kolejna pula wejściówek do odebrania.

Czekoladowy Weekend w Fabryce Czekolady E.Wedel

ul. Zamoyskiego 28/30 (wejście od ul. Lubelskiej)

6-7  grudnia 2014

10:00-18:00

Rejestracja na www.czekoladowyweekend.com.pl

 1-5 grudnia 2014, codziennie od 12:00

ZAPRASZAMY!

Czekoladowy Weekend będzie na bieżąco relacjonowany przez wyjątkowego reportera Łukasza Jakóbiaka. Wejścia na żywo będzie można śledzić na profilu Wedla na Facebooku (https://www.facebook.com/czekolada) oraz na stronie internetowej www.czekoladowyweekend.com.pl.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 sierpnia 2019, 19:07

Nasze propozycje