Poprzedni artykuł: Premiera książki „Pascal kontra Okrasa” Następny artykuł: Suszone owoce bez konserwantów Helio Natura

Nowość od Danone: Fantasia Intense w trzech smakach

Pod marką Fantasia pojawił się nowy produkt – Fantasia Intense. Marakuja, gruszka, truskawka – 3 nowe smaki w połączeniu z zupełnie nową formą: kremowego jogurtu i warstwy pysznych owoców, to z pewnością wystarczające powody, by oddać się chwili przyjemności.

Nowa Fantazja Intense, w odróżnieniu od standardowej Fantasii, ma formę pojedynczego kubeczka kryjącego w sobie 2 warstwy. Jest to połączenie niezwykle delikatnego kremowego jogurtu, pod którym ukryte są pyszne soczyste owoce. Fantasia Intense jest dostępna w 3 smakach: truskawka, gruszka, marakuja. Wybierz ulubiony smak i rozkoszuj się nową Fantasią!

danone fantasia

Od końca listopada do 22 grudnia 2013 możesz dostać darmowy kubeczek nowej Fantasii Intense w sklepie internetowym Alma24. Wystarczy, że w tym okresie kupisz dowolny produkt z zakładki Nabiał, a do twojego koszyka zostanie dołożony jeden ze smaków nowej Fantasii. Promocja trwa do 22 grudnia 2013 lub do wyczerpania zapasów.

Cena: 2,90zł/ szt.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 lipca 2020, 23:25

Nasze propozycje