Poprzedni artykuł: Pulled pork - modny przysmak w 10 minut! Następny artykuł: Magiczny pomysł na magiczny deser

Dekoracja i poczęstunek w jednym. Weselna ściana donatów

Organizacja wesela to prawdziwe wyzwanie. W odpowiednim czasie trzeba się zastanowić nie tylko nad tym, jak rozsadzić gości, ale i nad tym, czym ich poczęstować. Wybór menu nie może oczywiście obejść się bez zamówienia tortu i innych słodkości. Dla tych, którzy nie lubią tradycyjnych wypieków, mamy dobrą wiadomość.

Czekoladowe fondue, makaroniki, wózki ze słodyczami, a może jeszcze coś innego? Owszem – w tegorocznym sezonie ślubnym wśród weselnych trendów pojawiły się ściany donatów, czyli z kultowymi kolorowymi pączkami z dziurką w środku. Taka ściana słodkości to doskonały patent na udekorowanie recepcji lub miejsca, w którym goście mają wpisać się do księgi pamiątkowej.

Ściana donatów to także świetny pomysł na poczęstunek podczas imprezy dla dzieci, jednak nie ukrywajmy, że pomysł idealnie wpisuje się w samą ideę uroczystości. Wszak – może i na upartego, ale zawsze – donat wygląda jak słodka, wypieczona obrączka. Aby osiągnąć zamierzony efekt, warto zrezygnować z wielobarwnych amerykańskich pączków.

Donaty z weselnej ścianki mogą być utrzymane w odcieniach różu i błękitu, ale jeszcze lepiej w kolorach, które pasowałyby do wybranego przez przyszłych nowożeńców motywu przewodniego wesela. Tym samym stałyby się one nie tylko poczęstunkiem, ale i doskonałym dopełnieniem dekoracji sali weselnej.

Propozycja niekoniecznie przypadnie do gustu wszystkim gościom, ale jest na pewno całkiem ciekawa dla par, które starają się nieco przełamać tradycję i poczęstować gości nie tylko rozstawionymi na szwedzkim stole słodkościami oraz tortem.

A wall made of doughnuts!! Photo by @lilsweets_2 #krispyclassics #krispykremeaustralia #doughnuts #doughnutwall #partytime

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Krispy Kreme (@krispykremeaustralia)

Wedding donuts. Yes. Yes. Yes.#donuts #weddingwins #melbournecelebrant #donutwall #weddinginspo Regram @theknot @moggiaevents

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 2celebrants melbourne (@2celebrants)

Fot. Instagram.com/philippasianphotography

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:54

Zobacz także

Nasze propozycje