Poprzedni artykuł: Kisiel truskawkowy Emix - bez dodatku cukru Następny artykuł: Truskawki w roli głównej

Drzewa Miłości Carte d’Or w 6 miastach Polski

Nowości kulinarne, , tagi: lody, nowości kulinarne
Najmilsze chwile z ukochaną osobą wymagają szczególnej oprawy. Dlatego Carte d’Or, zaprasza do odwiedzenia wyjątkowych stref Drzew Miłości w 6 miastach Polski. Tej wiosny w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Łodzi, wszyscy zakochani będą mogli wyznać uczucie ukochanej osobie w nietypowy sposób.

Czekać na nich będzie żywe drzewko w donicy, na którym każdy będzie mógł powiesić specjalnie przygotowaną zawieszkę z odręcznie zapisanym swoim wyznaniem. Drzewka następnie zostaną posadzone w miejskich parkach jako symbole wiecznej miłości. Wiosna sprzyja zakochanym. Piękna, słoneczna pogoda, cieplejsze wieczory i przyroda budząca się do życia sprawiają, że chętniej ulegamy porywom serca. Z myślą o wszystkich zakochanych producent lodów Carte d’Or przygotował serię wydarzeń Drzewa Miłości, w ramach której w sześciu największych miastach Polski zostaną zorganizowane wyjątkowe imprezy.

drzewa miłości carte dor

Każda para, która w majowe i czerwcowe soboty odwiedzi strefy Drzew Miłości Carte d’Or w jednym z sześciu największych miast Polski, będzie mogła wyrazić swoje uczucia na specjalnie zaprojektowanej karcie i zawiesić ją na gałęziach drzewa symbolizującego siłę uczucia.

Drzewa - wyjątkowe czerwone klony – zostaną następnie zasadzone w miejskich parkach, a w ich korzeniach, jako symboliczny kamień węgielny, zostaną ukryte karty z wyznaniami zamknięte w ekologicznej, drewnianej skrzynce. Wszyscy, którzy przyjdą do wyjątkowej strefy Carte d’Or i zawieszą na gałęziach drzewa kartę z wyznaniem miłości, będą mogli odebrać opakowanie lodów dla dwojga. W romantyczny nastrój wprowadzi uczestników imprezy profesjonalny prowadzący oraz DJ, który zadba o oprawę muzyczną imprezy. Każda para otrzyma także pamiątkowe zdjęcie wykonane przez fotografa.

„Drzewa miłości Carte d’Or” odwiedzą sześć największych miast Polski:

  • 11.05.2013 Gdańsk
  • 18.05.2013 Kraków
  • 25.05.2013 Wrocław
  • 1.06.2013 Warszawa
  • 8.06.2013 Poznań
  • 15.06.2013 Łódź

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 18:37

Nasze propozycje