Poprzedni artykuł: Propozycje Wedla na święta wielkanocne Następny artykuł: 10 powodów, dla których warto jeść czekoladę

Uczcij Dzień Czekolady z Lidlem

Nowości kulinarne, , tagi: czekolada, nowości kulinarne, lidl
Zbliża się najsłodszy dzień w roku, 12 kwietnia, czyli Dzień Czekolady. W tym dniu nie obowiązują żadne diety, bo czekolada zasługuje na prawdziwe święto. Z tej okazji Lidl przygotował wyjątkowe czekolady Fin Carre w świątecznej, niższej cenie.

czekolady lidl

Lidl konsekwentnie buduje portfolio z produktów najwyższej jakości. Wśród nich znajdują się czekolady Fin Carre z certyfikatem UTZ - certyfikatem, który potwierdza, że czekolada produkowana jest z kakaowców uprawianych w sposób zrównoważony. Przez ostatnie lata Lidl poszerzał ofertę czekolad z certyfikatem. W 2013 r. wprowadziliśmy czekolady Fin Carre Selection, które zachwycają niebanalnymi smakami. W chwili obecnej Lidl sprzedaje już kilkanaście milionów tabliczek czekolady rocznie. Produkty Fin Carre z certyfikatem UTZ są doceniane przez klientów zarówno, za jakość, jak i cenę – mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Lidl Polska.

Z okazji Dnia Czekolady Lidl obniża cenę czekolad wykwintnych Fin Carre o 23%. Od 12 do 13 kwietnia będą one kosztowały 2,29 PLN za tabliczkę.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 18:22

Zobacz także

Nasze propozycje