Poprzedni artykuł: Optima Cardio na podwyższony poziom złego cholesterolu we krwi Następny artykuł: Owocowe inspiracje zerwane prostu z krzewu!

FRUTITU – zdrowe nektary na bazie przecierów z polskich jabłek

Owoce i warzywa to ważny element naszej codziennej diety. Czasami jednak nie mamy możliwości, żeby w ciągu dnia zjeść 5 zalecanych porcji tej zdrowej przekąski. Wówczas warto sięgnąć po alternatywę – naturalnie mętny nektar FRUTITU od firmy JAMAR, który powstaje na bazie przecierów z polskich jabłek.

Naturalnie mętny nektar na bazie przecierów z polskich jabłek to napój zawierający aż 50% owocu jabłka w formie przecieru! 1 butelka FRUTITU zaspokaja 1 z 5 sposobów na dzienne spożycie owoców.

frutitu

Wysoka zawartość błonnika i flawonoidów sprawia, że jest on zdrowy i łatwo przyswajalny. Szczególnie rekomendowany jest dla osób na diecie oraz zapominającym o bardzo ważnym składniku codziennych posiłków jakim są owoce.

Naturalnie mętny nektar na bazie przecierów FRUTITU produkowany jest na bazie wód ze źródeł jurajskich, nie zawiera konserwantów ani barwników. Jest naturalnie pasteryzowany.

FRUTITU to zdrowa przekąska podczas upalnych dni. Naturalnie mętny nektar to źródło energii, wzmocnienia i dobroczynnych składników odżywczych!

Dostępny jest w 4 wersjach smakowych:

  • jabłko,
  • jabłko-wiśnia,
  • jabłko-malina,
  • jabłko-gruszka.

Cena:  2,20 zł/ 250ml

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 stycznia 2019, 16:59

Zobacz także

Nasze propozycje