Poprzedni artykuł: Słodycze Colian na święta Bożego Narodzenia Następny artykuł: W Lidlu…kroi się niezła akcja promocyjna na Święta

Nowość: Fantasia Mousse!

Nowości kulinarne, , tagi: Fantasia Mousse, Danone
Cudowna ciepła kąpiel w pianie? Wieczór z książką w ręku? A może chwila zapomnienia przed telewizorem? Każdy sposób na chwilę przyjemności tylko dla siebie jest dobry. Niezależnie który z nich wybierzesz, nie zapomnij o nowej Fantasii Mousse!
danone fantasia

Lekkość i chwila przyjemności to dwa określenia opisujące nowy produkt od Danone – Fantasię Mousse. To pyszny jogurtowy mus, którego lekka konsystencja połączona z wyśmienitymi dodatkami jest idealnym pomysłem na wieczorne chwile przyjemności.

Do wyboru mamy dwa warianty smakowe: z truskawkami oraz z sosem czekoladowym i migdałami.

Marka Danone Fantasia to od lat synonim przyjemnego lekkiego smaku, wieczornego wytchnienia po codziennym zaganianiu, chwili przyjemności dla każdej z Nas. To doskonałe połączenie kremowego jogurtu i doskonałych dodatków: soczystych owoców, chrupiących płatków, czekoladowych kawałków i nie tylko.

Nowa Fantasia Mousse, podobnie jak standardowa Fantasia, dostępna jest w dwukomorowych kubeczkach, których zawartość możesz dowolnie mieszać.

Cena: ok. 1,90zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 18:29

Nasze propozycje