Poprzedni artykuł: Słodkie praliny Crispello od Milki Następny artykuł: Kosz świeżych warzyw od Waw.rzywniaka

Kulinarne dzieła z akcesoriami Fiskars Functional Form

Fiskars Functional Form to linia praktycznych, kuchennych akcesoriów – noży, obieraków, tarek, szpatułek i łyżek, które cechuje łatwość, wygoda oraz bezpieczeństwo użytkowania. Polecane są zwłaszcza do domowych wypieków świątecznych.
akcesoria kuchenne fiskars

Gwarancją niezawodności Fiskars są jakość wykonania oraz innowacyjne materiały takie jak: antypoślizgowa powłoka Softouch®. odporny na wysokie temperatury silikon czy nylon wzmocniony włóknem szklanym. Produkty Functional Form wyróżnia także ciekawe wzornictwo projektu Jakoba Heiberga czy Tobiasa Wandrupa.

W ofercie Fiskars Functional Form znajdziemy m.in.:

Do zrobienia masy do ciasta przyda się trzepaczka ze stali nierdzewnej z silikonowymi końcówkami. Jest bardzo elastyczna, dzięki czemu łatwo sięga dna naczynia co sprawia, że ciasto jest idealnie wymieszane.

Ciasto, zarówno na wypieki, pierogi czy domowy makaron, szybko i sprawnie rozwałkujemy za pomocą wałka z powłoką zapobiegającą przywieraniu.

Domowe, cukiernicze dzieła elegancko i wygodnie podzielimy na porcje, używając szpatułki z silikonową główką, która jest bezpieczna dla delikatnych powierzchni teflonowych.

Ceny akcesoriów kuchennych Fiskars Functional Form:

Trzepaczka z silikonowymi końcówkami: ok. 30zł

Wałek do ciasta: ok. 70zł

Szpatułka do ciasta: ok. 15zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 14:06

Zobacz także

Nasze propozycje