Poprzedni artykuł: Pieczony kurczak w ziołach Następny artykuł: Przepis na chrupiącą sałatkę owocową

Flora pro.activ o smaku masła

Flora pro.activ o smaku masła to nowa odsłona produktu do smarowania pieczywa. To unikalna kompozycja olejów roślinnych wraz z dobroczynnymi sterolami roślinnymi o udowodnionym klinicznie działaniu obniżającym cholesterol.
flora

Szacuje się, że problem podwyższonego poziomu cholesterolu może dotyczyć aż połowy Polaków i wbrew potocznie spotykanym opiniom, nie dotyczy jedynie osób otyłych.

Spożywanie zbyt dużej ilości tłuszczów nasyconych może być przyczyną powstawania podwyższonego poziomu cholesterolu we krwi, który może prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowia.

Należy zatem ograniczyć ich spożywanie, zastępując je dobrymi tłuszczami nienasyconymi i wprowadzić do diety bogate w sterole roślinne produkty, takie jak Flora pro.activ o smaku masła, które skutecznie obniżają poziom cholesterolu.

Flora pro.activ i Flora pro.activ o smaku masła to produkty skierowane do osób, które zetknęły się z problemem podwyższonego poziomu cholesterolu i chcą zmienić nawyki żywieniowe celem jego obniżenia. Udowodniono, że wprowadzenie do jadłospisu 3 porcji Flory pro.activ (ilość  wystarczająca do posmarowania 3-4 kromek pieczywa) daje widoczne efekty już w ciągu 2-3 tygodni, w postaci obniżki poziomu cholesterolu o 7-10%.

Flora pro.activ jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Badań nad Miażdżycą, jako element codziennej diety mającej na celu obniżenie podwyższonego cholesterolu we krwi.

Pod koniec stycznia ruszył Ogólnopolski  Program Walki z Cholesterolem "Proaktywnie dla serca", a patronat nad tym wydarzeniem objęła Flora pro.activ oraz Polskie Towarzystwa Badań nad Miażdżycą. Do Programu można dołączyć przez stronę: www.proaktywniedlaserca.pl

Cena: 8,99 zł/ 225g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 20:04

Nasze propozycje