Poprzedni artykuł: HIT! Odchudzająca dieta białkowa dopasowana do Twojej osobowości Następny artykuł: Nowy ekspres Nescafé Dolce Gusto

Owoce z polskich sadów w lodziarniach Grycan – Lody od pokoleń

Nowości kulinarne, , tagi: jesień, lody, nowości kulinarne, grycan
Od połowy września Elżbieta i Zbigniew Grycanowie zapraszają na desery lodowe skomponowane w oparciu o owoce z tegorocznych zbiorów i nowy smak lodów „Śliwka w czekoladzie”. Nowa oferta lodziarni Grycan-Lody od pokoleń obejmuje przygotowane z myślą o jesiennej aurze desery lodowe, ciasta oraz kawy, które do połowy października oferowane będą w promocyjnej cenie.

 - Niezmiennie od wielu lat do produkcji naszych lodów wykorzystujemy naturalne, najwyższej jakości składniki, a w tym roku jeszcze chętniej sięgamy po owoce, które dojrzewają w polskich sadach. Szczególnie serdecznie zapraszamy naszych klientów do skosztowania nowego smaku lodów – „Śliwka w czekoladzie”, w którym połączyliśmy kawałki suszonej śliwki z mleczną czekoladą.

To smak, który w towarzystwie „Sorbetu ze śliwek” z tegorocznych zbiorów znajdą Państwo w naszym deserze „Śliwkowe zauroczenie”. Wrześniową ofertę uzupełniają kawowa kompozycja Latte Macchiato z kulką lodów „Orzech włoski” i siekanymi orzechami oraz przygotowywana w naszej pracowni cukierniczej specjalnie dla naszych lodziarni szarlotka z kulką lodów „Waniliowych” – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan-Lody od pokoleń.

grycan

Oferta obejmuje:

  1. Śliwkowe zauroczenie – śliwki w czekoladzie z bitą śmietaną oraz z lodami „Śliwka w czekoladzie”, „Czekoladowymi” oraz „Sorbetem ze śliwek”
  2. Latte macchiato z polewą karmelową, bitą śmietaną, orzechami włoskimi oraz kulką lodów „Orzech włoski”. 
  3. Domową szarlotkę na kruchym, maślanym cieście z sosem cynamonowym, porcją lodów „Waniliowych” i bitą śmietaną. W wersji na wynos serwujemy tartaletkę z kruchego, delikatnego ciasta, wypełnioną budyniem i owocami.

Specjalna oferta dostępna jest od połowy września we wszystkich lodziarniach Grycan-Lody od pokoleń, a także w punktach sprzedaży Grycan-Lody od pokoleń, w których dostępna jest tylko oferta na wynos.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

2 czerwca 2020, 10:17

Nasze propozycje