Poprzedni artykuł: Lay’s MAX - MAXymalna nowość od Lay's! Następny artykuł: Odkryj wyjątkowy moment MÖVENPICK

Hochland z nową ofertą serów żółtych Premium na wagę!

Aby zadowolić klientów i ich wymagające podniebienia, firma Hochland Polska wprowadziła do swojej oferty nowe, wyjątkowe sery żółte Premium na wagę. Sery żółte Hochland Premium w blokach 3kg, to przede wszystkim wyrafinowany smak połączony z dużym oczkowaniem. Trzy nowe warianty wprowadzone na rynek to: Emmentaler Classic, Maasdamer Caracter i Kaaslander Premium.

ser hochland

Hochland Emmentaler Classic – nowy, łagodnie orzechowy smak. Serem unikalny o delikatnym smaku. Jego elastyczne wnętrze i równomiernie rozmieszczone oczkowanie podkreślają jego wyjątkowy charakter.

Hochland Maasdamer Caracter – nowy, delikatnie pikantny smak. Posiada niepowtarzalny charakterystyczny smak. Liczne oczkowanie, delikatna i sprężysta konsystencja zachwycą zarówno oczy, jak i podniebienie każdego konesera.

Hochland Kaaslander Premium – nowy, aromatycznie owocowy smak. Kaaslander Premium jest serem szczególnym. Jest delikatny i kremowy z licznym oczkowaniem. O jego unikalnym charakterze decyduje nuta owoców wiśni, która jest ukryta w jego smaku.

Hochland Premium cena - 24zł / kg

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 01:54

Zobacz także

Nasze propozycje