Poprzedni artykuł: 5 sposobów na grilla w babskim towarzystwie Następny artykuł: 4 przepisy na pizze, od których nie przytyjesz

Inspiracje z Instagrama: torty weselne z masą skalną

Jeżeli chodzi o torty weselne, trudno nie zauważyć, że młode pary coraz chętniej odchodzą od tradycji. Na pewno częściej niż przed kilkoma laty o północy na salę wjeżdża tort z babeczek czy ciasto z motywem z ulubionego filmu, np. Gwiezdnych Wojen czy Batmana.

Można postawić na oryginalny strój ślubny, nietypowy wystrój sali czy innowacyjne menu. Często, by zaskoczyć gości, wystarczy jednak wybór niebanalnego tortu weselnego. Jeśli ktokolwiek szuka pomysłu na główny wypiek weselny, niech zajrzy na Instagrama.

Czytaj też:  Największe wpadki Pary Młodej

Tam z całą pewnością znajdzie szereg inspiracji, w tym propozycje najnowszego trendu. Pod hashtagiem #geodecake aż roi się od propozycji tortów z masą skalną, a konkretniej z geodą, czyli wypełnioną minerałem pustą przestrzenią masy skalnej.

Czytaj też:  7 ślubnych przesądów, które warto znać

Jadalny ametyst, kamienie z landrynek, słodki kwarc, błyszczący szafir, a do tego złote listki – oglądając torty weselne z minerałami trudno się dziwić, że wielu młodym parom naprawdę trudno się im oprzeć. Przed wami kilkanaście najciekawszych propozycji, które z pewnością zauroczą wszystkich miłośników minerałów i skał. 
Fot. Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 07:13

Zobacz także

Nasze propozycje