Poprzedni artykuł: Przepis na Sassy Water – magiczny napój na piękną sylwetkę Następny artykuł: Wielkanocna Cukiernia Lidla zaprasza na przedświąteczne zakupy

Jaja Farmio – bez GMO i antybiotyków

Nowości kulinarne, , tagi: nowości kulinarne, farmio, jaja, bez GMO
Idzie Wielkanoc - czas kiedy na stole królują jajka. Warto zadbać o to, żeby były zdrowe, świeże i ze sprawdzonego źródła. Jajka Farmio to dobry wybór - są bez GMO, a dodatkowo są badane na obecność antybiotyków jako jedyne jajka na polskim rynku!

Jaja Farmio wyróżniają się tym, że pochodzą wyłącznie od kur karmionych certyfikowaną paszą wolną od GMO i są dodatkowo regularnie badane na antybiotyki przez niezależne, akredytowane laboratorium. Badania prowadzone niemal od początku istnienia marki Farmio potwierdziły brak niedozwolonej obecności antybiotyków w jajach Farmio.

farmio jaja

Osoby poszukujące artykułów spożywczych najwyższej jakości mogą więc mieć pewność, że jaja Farmio nie zawierają niedozwolonej obecności antybiotyków i pochodzą z hodowli, w których nie stosuje się składników GMO. Pakowane są w proekologiczne wytłaczanki wykonane na bazie papieru makulaturowego.

Oferta Farmio obejmuje jaja z wolnego wybiegu, ściółkowe i świeże. Jaja z chowu ściółkowego i z wolnego wybiegu oferowane są w opakowaniach 10 szt. w dwóch wielkościach: L i M, natomiast jaja fermowe oferowane są w opakowaniach po 6 i 10 szt. w wielkościach L i M oraz specjalnym rodzinnym opakowaniu, zawierającym  18 szt. dużych jaj.

Cena:

  • Farmio z wolnego wybiegu, M - średnie, klasa A, 10 szt. - 8,49 zł
  • Farmio ściółkowe, M - średnie, klasa A 10 szt. - 7,49 zł
  • Farmio świeże jaja, M- średnie, klasa A, 10 szt. - 6,19 zł
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 02:36

Nasze propozycje