Poprzedni artykuł: Spod Lady: kubki z Bolkiem i Lolkiem na Dzień Chłopaka i nie tylko! Następny artykuł: Mieszanka Meksykańska Hortex + przepis na quesadillę!

Smakowa kawa Pumpkin Spice Latte w sieci kawiarni Starbucks!

Nowości kulinarne, , tagi: dynia, kawa, nowości kulinarne, starbucks
Po raz pierwszy w Polsce sieć kawiarni Starbucks wprowadza kawę Pumpkin Spice Latte z nutami dyni i korzennych przypraw. Kawa, dzięki swoim rozgrzewającym właściwościach i cudownym smaku jesieni, zyskała zwolenników na całym świecie. Spróbuj jej w Starbucksie i dołącz do jej fanów!

starbucks

Pumpkin Spice Latte to idealnieskomponowana kawa na bazie pełnej w smaku Espresso Roast z dodatkiem świeżo spienionego mleka i słodkiego, gęstego syropu dyniowego.

Właściwości rozgrzewające zawdzięcza mieszance aromatów: goździków, cynamonu, imbiru i gałce muszkatołowej, które są wyraźnie wyczuwalne. Całość jest zwieńczona chmurką bitej śmietany i szczyptą rozgrzewających przypraw. W każdym łyku pysznej Pumpkin Spice Latte czuć złotą jesień!

Kawa Pumpkin Spice Latte jest dostępna w kawiarniach Starbucks na terenie Polski do pierwszego tygodnia listopada 2013r.

Cena:

  • Tall – 13,90 zł
  • Grande – 15,90zł
  • Venti – 16,90 zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 13:26

Nasze propozycje