Poprzedni artykuł: Fruktajl – owocowa rewolucja Tymbarku Następny artykuł: 10 sposobów na płaski brzuch

Knorr Spaghetti Bolognese extra ziołowe

Któż z nas nie zna tradycyjnego sosu rodem z Bolonii? Intensywny pomidorowy smak, zapach czosnku i oregano. Czy może smakować jeszcze lepiej niż dotychczas? Owszem – dzięki nowemu Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe.

knorr spaghetti

Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe to nowa receptura stworzona przez ekspertów – włoskich szefów kuchni Knorr. Z rodzinnych stron przywieźli oni sposób na gęsty, aromatyczny, mocno pomidorowy sos bolognese. Wiedzieli, że bardzo często przygotowujemy go na bazie pomidorów z puszki. Z tego też powodu Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe został tak skomponowany, by idealnie je dopełniać, zapewniając daniu pożądaną gęstość oraz doskonały smak.

Fix zyskał wyjątkowy ziołowy akcent – znajdziemy w nim m.in. cząber, pietruszkę, kurkumę, pieprz oraz oczywiście oregano.

Wszystkie warzywa i zioła wykorzystane przez kucharzy Knorr dojrzewają w pełnym słońcu, a dzięki procesowi suszenia zachowują swój naturalny smak i aromat. A pomidory, które posłużyły do stworzenia Fixu, pochodzą z upraw prowadzonych zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe rozwiązuje nasze dwa największe problemy pojawiające się podczas gotowania dania. Po pierwsze, już nie musimy martwić się o właściwą konsystencję sosu, który teraz będzie gęsty, znakomicie łącząc się z makaronem. Po drugie, nasze spaghetti bolognese będzie idealnie doprawione, dzięki czemu poczujemy się jak w słonecznej Italii.

Cena: 2,89zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 lipca 2020, 11:40

Nasze propozycje