Poprzedni artykuł: Nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy! Następny artykuł: Odkryj z nami prawdziwą magię oczekiwania na święta - poradnik

Konkurs: zdobądź wyjątkowy dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx z wkładem magnezowym!

Nowości kulinarne, , tagi: konkurs, Aquaphor, dzbanek filtrujący
Dbasz o środowisko i cenisz sobie zdrowy tryb życia? Koniecznie weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 10 nowoczesnych dzbanków filtrujących Aquaphor Onyx!

KONKURS

Podaruj sobie wyjątkowy upominek na Święta!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Który z dzbanków filtrujących Aquaphor chciałabyś znaleźć pod choinką? Odpowiedź uzasadnij. Wszystkie dzbanki Aquaphor znajdziesz na stronie producenta.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. 

 

NAGRODY

10 x dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx z wkładem magnezowym

 

 

 

Poznaj dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx

Dzbanek w stylu vintage, łączący elementy wzornictwa sprzed lat i współczesne rozwiązania konstrukcyjne. Model w owalnej obudowie, z poręczną rączką do pewnego trzymania sporej pojemności wody z wygodnym systemem nalewania wody w pokrywce to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania. Tradycja splatająca się z modernizmem uwidoczniona w dzbanku filtrującym Aquaphor idealnie wpasowuje się w trendy, sprawiając, że dzbanek z najnowszej serii staje się się absolutnym „must have” nowoczesnej pani domu.

W dzbanku filtrującym Onyx znajduje się wkład B25Mg, który jest najnowszym osiągnięciem technologicznym Aquaphor. Dzięki unikalnym właściwościom materiałów filtrujących, opracowanych przez Aquaphor, wkład filtrujący nie tylko zapobiega osadzaniu się kamienia, ale również dba o nasze serce, wzbogacając wodę w magnez. B25Mg zawiera włókno Aqualen, dzięki któremu skutecznie usuwa jony metali ciężkich (np. rtęć, ołów), a także usuwa z wody m. in. chlor, fenol, pestycydy, żelazo, niwelując nieprzyjemny posmak i zapach wody.

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje