Poprzedni artykuł: Pijesz gazowane napoje? To zdjęcie bardzo szybko sprawi, że przestanie... Następny artykuł: Jak zrobić trufle? Radzą eksperci

KONKURS: Świętuj z nami Dzień Matki i wygraj wyjątkowe nagrody!

Nowości kulinarne, , tagi: konkurs, Dzień Matki, Aquaphor, Aquaphor Jasper
Już 26 maja święto wszystkich Mam! Z tej okazji przygotowaliśmy dla ciebie konkurs, w którym wygrać możesz nowoczesny dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper, herbatę Teekanne oraz książeczkę „Najlepsze diety na cały rok”! Wykonaj zadanie konkursowe i spraw, że Dzień Matki stanie się jeszcze lepszy!

KONKURS

Ciesz się nowym dzbankiem filtrującym Aquaphor Jasper lub zrób prezent swojej Mamie!

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Uzasadnij, dlaczego Dzień Matki jest dla ciebie wyjątkowy.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

20 x zestaw Aquaphor Jasper + herbata Teekanne Detox&Slim + książeczka „Najlepsze diety na cały rok”

Co wyróżnia dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper?

Dzbanek filtrujący Aquaphor Jasper został wyposażony w elektroniczny licznik zużycia wody, który monitoruje czas i ilość przefiltrowanej wody. Funkcja ta pozwala w pełni wykorzystać żywotność wkładu i wymieniać go tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne.

W pokrywkę wbudowano system otwierania „FLIP-TOP”, dzięki któremu możliwe jest napełnianie dzbanka bez zdejmowania jego górnej części. Aquaphor Jasper idealnie dopasowuje się do ludzkiej dłoni, co powoduje, że korzystanie z niego jest jeszcze bardziej wygodne.

W dzbanku znajduje się wkład magnezowy B100-25 MAXFOR Mg 2+. Skutecznie zmiękcza on wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia, a jednocześnie wzbogaca ją w kluczowy dla pracy organizmu magnez. B100-25 MAXFOR Mg 2+ zawiera włókno Aqualen, które usuwa z wody zanieczyszczenia i szkodliwe substancje chemiczne, niwelując tym samym jej nieprzyjemny posmak oraz zapach.

 

Weź udział w konkursie!

materiał powstał z udziałem marki Aquaphor 

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje